Mootorikett

D 2 nädalat tagasi
Tere!
Soovitage, kus saaks vahetada mootoriketti mitte väga kõrge hinna eest.

Ette tänades!
Peeedu 2 nädalat tagasi
No kui tahad asjalikumat vastust saada räägi mis auto ja mis mootor. Erinevatel erineb töömaht oluliselt. Mõni kõvem pill tahab vaata koguni mootori mahavõtmist.
Igasugu autotöödega on aastatega tekkinud arusaam, et vahest ei tasu ka esindust peljata. Neil töövõtted, mingid vajalikud rakised ja oskused ning info olemas. Nii, et lubatud raha ja tundide eest ka saavad enamasti hakkama. Aga mõne osavnäpu puhul kes alles leiutab kuidas ligi pääseb võib kuluda palju rohkem aega. Ja kui ta pärast hakkab rääkima kulunud tundidest mida on oluliselt rohkem kui esinduses ja oma odava tunniga korrutama võitu mõnikord ei olegi.
Või tähendab, et ühe päeva asemel oled kolm päeva jalamees mis vahest pole üldse sobiv variant. Kuigi tõesti maksad töö eest vähem.
Pluss garantii teemad tehtud tööle.
Muidugi rutiintöid nagu tavaline hoole ja piduriklotside vahetus jne teeb oskaja ära ja hoopis odavamalt ja selle pärast ei tasu esinduse uksi kulutada.
Nii, et küsi ka margiesindusest või margile spetsialiseerunud teenindusest kuna tegu on suure ja olulise tööga mille ebaõnnestumine tähendab autole hävingut. Päris suvalisele odavale mehele mina küll ei julgeks seda tööd anda.
... 2 nädalat tagasi
Kui auto turuväärtus on 500€, on lihtsam uus vanake osta.
D 2 nädalat tagasi
Tegemist autoga BMW 318, 2007, E91.
Lihtsalt tahaks võrrelda neid hindu, mis kûsitakse sellise töö eest, kuna pole varem sellise murega kuskile pöördunud.
Ühes töökojas tehti hinnapakkumine 1300€
. 2 nädalat tagasi
Enamvähem normaalne. Võta teine pakkumine esindusest ja saadki ülevaate.
Tuleb vaadata ka töökoja sisustust ja töömehi- kas on väga räpane, kas meeste riided väga õlised- see on ka töö kvaliteedi aimamiseks.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.