Lamborghini- remontida lihtsam kui tavaautot?

Jaanus 3 nädalat 5 päeva tagasi
Vaatan palju Youtube ja seal olevaid autokanaleid. Üheks neist on Goonsquad. Nad on juba paar nädalat remontinud Lamborghinit ja niipalju kui need mehed oskavad rääkida, on seda autot oluliselt lihtsam remontida kui ükskõik millist tavalist autot. Nimelt käivad kerepaneelid küljest poltidega, mootorit on suhteliselt kerge autost eemaldada ja kõikidele detailidele on ligipääs oluliselt kergem kui massiautodel. Tuttava tuttav remondib Dubais luksusautosid ja tema sõnutsi vastab kogu see jutt tõele. Ja kuna Lamole saab siirdada enamus Audi juppe siis ei ole ka varuosad ulmeliselt kallid.
Peeedu 3 nädalat 4 päeva tagasi
Ega massitootmises remonditavust liiga palju ei vaadata. ikka kuidas suurte moodulitena säästlikumalt auto kokku saab. Ühe jupi kaupa pärast vahetamine seetõttu keeruline.
Ja erinevalt Lambo sugusest igavesest kolleksioonautost ei peaks autot ju eriti üldse remontima. Rihmavahetuse välp on viidud nii pikaks, et seda peaks tulema üks kord auto eluea jooksul ette. Muidugi teatud hulk sõidetakse enne esimestki enne puruks. Käigukastid on varem vähemalt enamikel autodel pidanud vastu sadu tuhandeid kilomeetreid. Korralik juht sidurile ka liiga ei tee. Pidurid ja muidu veermik ikka tahab remonti.
Reaalsuses aga kipub tegelikult viimased uuendused pigem remondivajadust suurendama. Kui vanasti oli hooratta viga midagi üliharuldast siis nüüd kahemassiliste tõttu vajab see vahetust palju varem kui näiteks mootoririhm pahatihti. Ja ka keti puhul on vastupidavuse probleeme.
No õnneks on enamikel autodel esitiivad poltidega. Ladal näieks olid need keevitatud ja vähemalt vahepeal tegid prantslased tiivad plastist ikka, selleks, et oleks selline detail paremini remonditav.
Eks loo moraal on selles, kui oled rahatu könn kes teise pruugitud ära virise. Õiged ostavad uued ja vahetavad nad enne kui suuremad probleemid tekkivad välja.
ben z car 3 nädalat 3 päeva tagasi
Noo mina ostan auto sõitmiseks !

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.