Probleem Honda CRV 2013 parkimisanduritega

erk 1 aasta 2 kuud tagasi
Tekkis selline küsimus, et kas kellelgi veel on olnud probleeme 2012. aastast toodetava CRV tagumiste parkimisanduritega? Lugu algas nii, et enne garantiiaja lõppu hakkas põlema parkimisandurite märgutuli - mitte ainult tagurdades vaid jäi põlema ka sõites. Seda ei juhtunud kogu aeg, vaid mingi aja järel kustus ja umbes nädala pärast põles jälle. Selle kohta sai hooldusesse minnes räägitud ja sealt öeldi, et arvuti veakoodi ei näita. Et tulge jälle, kui probleem ilmneb. Mõned päevad peale hooldust hakkas tuli uuesti põlema. Sattus olema vaba moment ja sõitsin esindusse. Kohale jõudes lülitasin mootori välja, ja nagu selgus, tegin sellega vea. Tehnik tuli majast välja, kontrollis ja väidetavalt ei leidnud jälle viga üles. Öeldi, et tulge järgmine kord, helistage ja ärge autot välja lülitage. OK, läksid jälle mõned päevad ja taas tuli põles. Sai mindud jälle esindusse. Seekord õnnestus saada diagnoos kätte - tarvis vahetada tagumisi parkimisandureid. Garantii oli läbi saanud mingi paar nädalat varem ja hinnapakkumine u 220 EUR. Ok. Ikka juhtub. Sellest on mõned kuud möödas ja jälle sama jama. Hoolduses pandi jälle diagnoos (seekord leiti kohe üles), et keskmine parkimisandur vaja vahetada ja hind 185 EUR. Küsimus on, et kas sellise parkimisandurite jamaga on kellelgi veel kogemusi või on tegemist ühe auto anomaaliaga? Auto on ostetud uuena sealtsamast Tallinna Catweesi salongist, kus vastavad hooldused ja tööd teostatud/tehtud...
Autojuht 1 aasta 2 kuud tagasi
Tavaline asi nende anduritega, et lõpetavad töölepingu vananedes. Oma varasemal autol ja ka praegusel on neid saanud vahetada. Aga eks hind ole margiti erinev. Siin e-poes maksis 34 eurot tk + saatekulu 3,5 eurot, Hiinast sain aga 4 tk 32 euroga ilma saatekuluta...
roll 6 kuud 1 nädal tagasi
On täpselt sama jama olnud. Ja JUST garantii ajal ei leidnud mingit viga. Kui aga garantii läbi sai siis maksa 194 euri tk. Nüüd peale garantiiaja läbi saamist ütlevad Catweesis, et see pidavat olema tehase viga, et just need summuti läheduses asuvad andurid läbi lähevad. Aga nüüd olevat see probleem tehase poolt lahendatud. Head aega Honda.
Peeedu 6 kuud 1 nädal tagasi
Mida rohkem on autol vidinaid seda väiksem töökindlus. Kuna andureid on ühes suunas tavaliselt neli siis on millel katki minna ja harva pääseb sellise auto pikemaaegsem omanik nii, et muret ei ole.
Esinduses on nad jah maru kallid aga enamik vidinatest ostab autotootja sisse. Nii, et väga vabalt võib juhtuda, et keegi teine müüb sama andurit odavamalt.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.