Mille eest said viimati liikluses trahvi?

admin 2 nädalat 2 päeva tagasi
Siia teemasse saate kirjutada küsitluse 4. vastusevariandi täpsustusi ja arutada trahvide üle laiemalt.
Jaz 2 nädalat 2 päeva tagasi
Kiiruskaamera, Hüüru. Pime sügisõhtu, katkematu autodevool vastu, lihtsalt ei märganud õigeaegselt märki. No paar kmh üle oli, trahv oli ka selline sümboolne alla 10€. Ei tea, ei tekita emotsioone, ju sain siis asja eest.
. 2 nädalat 1 päev tagasi
Eks ta olegi selline emotsioonitu rahamasin- klõps käib, maksad trahvi ja elad edasi. Riik aga kogub rahulikult andamit.
Peeedu 2 nädalat 1 päev tagasi
Need kiiruskaamerad ole rohkem tähelepanu hajumise asi. Enamus teab kus post on ja seal ületamine on lihtsalt enamikel juhtudel tingitud kõrvaliste asjadega tegelemisest. Ajasid siis juttu, heietasid omi mõtteid või näppisid telefoni. Tehnoloogia areng võimaldab tänapäeval saada eelhoiatuse aga kõik ei ole veel nii nutid.
Kuna postid on reguleeritud pluss 7 peale ning siis saad kolme kilomeetri eest siis seda on palju vähem kui tavaliselt reaalne politseinik vaevaks võtab siis on natuke kaksikmoraal asjal juures.
Aga kui arvestada kaamerate hulka ja suuri teid mida nad kaunistavad siis nemad kontrollivad tegelikult sadu kordi rohkem autosid kui reaalsed politseipatrullid keda kohtab viimastel aastatel suhteliselt harva.
nael 2 nädalat 1 päev tagasi
Kindel, et selfikaamerad + 7 peal?
Mul nagu teadmine et lubab max 2 - 3 üle.
Ja ilusa ilmaga paned püsika +10 ja kulged vaikselt ja võibki see selfipost ära ununeda

Teine probleem on suvised teetööd, kus töömehed lähevad reede lõunast nädalavahetusele, aga 30 märgid ikka väljas ja kassa täitmiseks, siis mõõdetakse kiirust
. 2 nädalat 1 päev tagasi
Auto spido valetab +4, kaamera jaoks võid veel +4 otsa panna ning kui hoiad seieri saja ligi, oled ikka puhas poiss. Püsikale vabalt 96 peale ning ei ühtegi pilti ei tule ja ka möödasõitjaid jääb vähemaks.
nael 2 nädalat 1 päev tagasi
Mina tean, et minu auto spido valetab +3 nii 50 kui 90 juures.
Aga liikluses trahvi saamise valikvastuste korral tuleks eristada eraparkla ettepanekut midagi maksta ja politsei poolt määratud trahvi parkimise eest.
Kui õigesti mäletan, siis politsei poolt parkimistrahvi olen saanud umbes 20 aastat tagasi.
Kahtlustan, et enamus, kes vastanud, et viimati said parkmistrahvi, said hoopis eraparkla ettepaneku
Peeedu 2 nädalat 1 päev tagasi
Kui neid ülesse pandi vähemalt oli süsteem selline. Masina enda viga 3% nii, et nii väiksed ületused kui mõõtis siis ei reageerinud. Kuna trahv oli ka vist 3-4 eurot kilomeeter siis nii väike ei tasunud neil töötlemise vaeva ja pandi latt 97 peale. Ja miinimumarve oli 12. Pole küll kuulnud, et midagi muudeti.
Paljud sõidavad ja 100 -ga läbi ja plõksu ei tee. Mina ise hoian 95 või karva võrra üle seierit. Spidomeeter peaks autol valetama ka 4-5 kilomeetrit aga seieri puhul pole lugemine nii täpne. Istud korraks natuke viltu ja kohe seier näiliselt nihkuks kilomeetri jagu.
Pigem on suurtel teedel häda, et kaamerakartus paneb osadel tagurpidikäigu sisse kuigi enne olid kõik lendurid. Ja pärast ka. Nii, et tiheda liikluse puhul ei saa pahatihti püsikaga vabalt sõita. Sätid paika ja järsku 80 kuna kaamera tulekul. Muidugi enam ei ole, et need viis kilti enne pandud kaameramärgid mõjuksid nagu alguses.
Jaz 2 nädalat tagasi
Kuulsin raadiost täna et neil uutel liikuvatel kaameratel esialgu küll hoiatus/teavitusmärke kasutatakse aga hiljem enam mitte. 8 seadet üle Eesti, ka saartel.
ert 1 nädal 6 päeva tagasi
Nüüd tulebki hoida püsikat 90 peal, kuigi suvekatega 98 ka veel pilti ei tee. Püsikal 90 siis reaalne kiirus 86 ja hea rahulik kulgeda ja raudselt 90% pole vaja ise möödasõite teha kus on oht kaamerasse sõita. Mul proua pistab ainult vinguma, et miks ma nii aeglaselt sõidan. Vaevalt ta seda kiirust tajub..... arvan, et kui tavaliselt hakkab "rong" mööda sõitma, siis pistab ulguma.
Peeedu 1 nädal 6 päeva tagasi
Loodan, et tee ääres seisev auto on tänapäeval nii harv nähtus, et liikluse sujuvusse see suurt pauku ei tee kui hakatakse iga kahtlase teeservas sahmimise pärast piduripedaaliga miinus 10-sse pugema nagu pahatihti kaamerate juures oleme aastaid näinud.
Samuti tähendab seade ka politseiniku. Ei tea kas kasutavad kahte inimest või ühte aga arvestades reaalsete patrullide arvu enamuses riigis usun, et varsti pigem kasutatakse kaamerat peale esimese vaimustuse möödumist juhuslikult.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.