Kaspar Sepa velgede ostmisest

Sulev-Sander 3 kuud 1 nädal tagasi
Ega siin väga parastada ei tahaks, aga ütlemata ka ei jäta (haha), et ei tasu nii hullult koonerdada ja kuskilt Leedust velgi sebida. Osta Eestist korralikult müüjalt, saad kaubaga tutvuda, jäävad närvirakud alles ja kokkuvõttes tuleb odavam kah!
Kaak 3 kuud 1 nädal tagasi
Minu arvates (sõltub muidugi mis ta maksis ) sai ta siiski originaal veljed, mis olid ka sirged,soodsamalt kätte , kui esindusest. Sellised lihvimised , kriimustused , andurid jne . on ikkagi müügitehingu käigus nähtavad asjad ja läbi räägitavad. Velgede sirget jooksu ostmisel väga ei kontrolli, selles osas läks hästi tal. Viimasel ajal ongi väga levinud , et ostetakse vana asi , kasvõi näiteks S klassi Mersu ca 1000 euroga. ja siis kukutakse vigade ja puuduste pärast kiunuma. Jääb mulje , et soovitakse uuele autole täpselt samaväärset asja. Kui tahad uut , siis maksa 100 000. Muidugi on juhuseid , kus saad reaalselt ebameeldiva ja kuluka varjatud vea, paljudel juhtudel aga vingutakse pisiasjade pärast. Ei saada aru , et kasutatud asi ei ole uueväärne.
Peeedu 3 kuud tagasi
Artiklist tuleb välja, et tegu on proffide kasutatud velgede ärimeestega kelle käive on sadu velgi. Kes peaks seega väga hästi kauba puudusi teadma erinevalt suvalisest jorssist. Ehki pole kuulanud nende juttu rohkem kui klient väidab jääb mulje, et äriskeemis on "ei viitsi klient eriti kaugelt hakkata pärast tõsiselt kaebama" täitsa sisse programmeeritud.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.