Küsitlus- Sinu unistuste auto?

:( 2 kuud 4 nädalat tagasi
ei viitsi teemat algatada, aga tänaste uudiste valguses on autoajakurjanikud, vabandust, kirjanikud paanikas, sest Leedu populaarsemate autode tabelis kroonib FIAT500
Peeedu 2 kuud 4 nädalat tagasi
No meil Renault ruulib juba aastaid aga tänavatel ikka vähevõitu.
Leedu autoturg on tundud oma väikese uute autode läbimüügigaelanike arvu kohta läbi aegade. Nii, et kui mingi riigihange või muu ühekordne suurost siis võib kohe tabeli segi lüüa. Või pigem mingi skeem kus need autod Leetu ei jäe.
Paniköör 2 kuud 4 nädalat tagasi
Fiat 500 on leedukad aastaid reeksportinud ja kõik teavad seda. Ei tea, miks just nüüd pidi paanika tekkima...
Sulev-Sander 2 kuud 3 nädalat tagasi
Hiljuti pasundati jah, et Eestis Renault Clio müügitipus, aga tänaval ei näe pea üldse... Ei tea, kellele reeksport kasulik on?
pedaal 1 kuu 3 nädalat tagasi
Ei suuda uskuda, et mõne meesterahva unistus oleks Fiat500. Samas kui näed tänaval oma unistuste autot (kellegi teise omanduses) on ju ikka hea tunne, mis siis, et endal selle soetamiseks ja veel vähem ülalpidamiseks raha leiduks. Hall diisel on kõige kohutavam, sellest hullem saab olla vaid tumesinine bensukas.
Jaz 1 kuu 3 nädalat tagasi
No minu unistuste auto jäi ilmselt aega kui ühe suurkorporatsiooni palgal olin, kõik kulud olid firma mure ja minu hool ja vaev oli iga kahe aasta järgi uue auto valimine-tellimine. No juhtima, paraku, pidin ka ikka ise. Ainuke puudus oli seega autojuhi puudumine😁
Oma rahakoti peal teen teistsuguseid (soodsamaid) otsuseid. Inimene (vähemalt mina) on oma olemuselt kasuahne ja kitsi elukas kes kipub kulutama mõistuspäraselt. Kui kellegi jaoks on mõistuspärane panna kogu vaba finants sõidukisse ei saa teda hukka mõista.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.