Küsitlus- Sinu unistuste auto?

pedaal 3 kuud tagasi
Oleks huvitav teada, kui raha peale ei peaks mõtlema, millise auto ostaksid?

Ise valiksin Porsche Cayenne Turbo või Panamera.
valdur1 3 kuud tagasi
Miks just need autod? Miks mitte 911? Või Mustang?
. 3 kuud tagasi
Sest kümneaastastele need autod meeldivad. Mustangi ajastu inimesed on juba liiga vanad.
Alik 3 kuud tagasi
Tesla Model X
Peeedu 2 kuud 4 nädalat tagasi
Unistused on toredad asjad aga ohtlikud ja vahel ka lollid.
Tore on ära armuda fotosse või tehnilistesse andmetesse. Minul on mitu sellist pettumust tulnud üle elada kui olen oma mõne unistusega reaalselt hiljem kohanud.
Eks pettumuse põhjusi ole palju olnud aga peamine sportlikumate autode puhul mis mulle on meeldinud on ikka olnud elementaarne mugavus. Mõnesse madalasse sissesaamine ja väljaronimine on piin kui just 20 pole.Ja teha seda iga päev vähemalt 4-5 korda.
Kui varem sai linnamaastureid ja mahtuniversaale põlastatud siis pisitasa hakkab tunne tulema, et kui mitte järgmine siis ülejärgmine peab kõrge olema. Saaks mugavalt sisse ja välja.
Nii, et kui raha pole probleem peaks ikka mitu-mitu autot ostma.
pedaal to valdur1 2 kuud 4 nädalat tagasi
Sest mulle pole kunagi "ameeriklased" meeldinud. Suured ja robustsed, aga sisustus on odav/pläss. Minu arvates ostavad selliseid autosid wannabe gängstad.

911 on juba liiga rallikas, et seda iga päevaselt kasutaks.
Peeedu 2 kuud 4 nädalat tagasi
No tulebki välja suur lahkheli nende vahel kes vaid silmadega kiibitsenud on ja nende vahel kes natukegi sõitnud.
Meie suvel mõnisada kilomeetrit 110 teid tähendab paljude sportautode puhul tegelikult, et selleks milleks auto mõeldud on ei saa legaalselt kontrollida. Õnneks veel on olemas kurvilisi ja hea teekattega teid kus natukegi juhitavust nautida vähemalt. Aga paljud on legaalseks sõiduks meil liiga jäigad. Eriti kui enamasti sõidetakse linnades mille teekate on maanteedega võrreldes kohutav.
vaz 2 kuud 4 nädalat tagasi
Lasteaed , nemad unistavad autodest .
pedaal to vaz 2 kuud 4 nädalat tagasi
Tore ju oleks teada, kas finantsiliste võimaluste korral valiksid eestlased ikka nö kuumad rahvaautod KIA, Toyota, Škoda, Renaulti vms või siiski eelistaksid muud.
autojuht567 2 kuud 3 nädalat tagasi
Mul on juba unistuste auto- Peugeot. Mõnusalt mugav, odav ja pätid ei taha seda varastada. Muide, neljas Peukar juba ja väga rahul nendega olnud. Viimane tutikas, teised olid teisel ringil
Autojuht 2 kuud 3 nädalat tagasi
Mingi suurema korraliku hübriidi võtaks kindlasti, aga marki ei tea, kuna pole paljude roolis olnud. Enne peab mitu kuud ilmselt proovisõitusid tegema, kui mingi kindel mark valituks saaks.
Aulemb 2 kuud 3 nädalat tagasi
Kui tasuta võib võtta unistuste auto, kas siis võib neid olla ka kolm?
Peeedu 2 kuud 3 nädalat tagasi
Ega vist autosõbrale olegi raske ühte unistuste oma välja mõelda. Pigem võtaks 3 kuni 5 erinevat.
Lastelogistikaks ühe ja üksi suvel sõitmiseks mingi avatava katusega kaheistmelise. Lisaks veel naise- või mehenimega tormide ajaks ekstreemmaasturi. Jne.
juvo 2 kuud 3 nädalat tagasi
Tegelikult vaadaka maailma kogemusi. Kellel raha arv ei loe, ega neil MITTE KUNAGI ei ole üks ainuke universaalne auto. On olemas nii mitmekümne kui ka üle saja auto kogumikud, ei inimene vastavalt tujule ja soovile valib garaazist just tänaseks sobiva auto. Teema algataja on loogilise kaasuse loonud, ainult vaised unistavad omada ühe kõige-kõige-....auto
P.S. Mina pidin tasapisi soetama 5 autot just unistuste põhjal, kõikidel on oma eripära ja nendest siis ma valin , mispäeval ja kuhu ja kellega liigun
Sepo 2 kuud 1 nädal tagasi
Ka mina olen nõus, et mitut hobiautot on vaja. Talvel jäärajale, suvel kruiisimiseks ikka erinevad pillid.
Lapsepõlves unistasin, nüüd ostan. Üks unistus olemas ja seisab maja ees. Aga nüüd tahaks juba järgmist valida.... :)
Peeedu 2 kuud 1 nädal tagasi
Ja kõike seda unistamist võtab kokku hallmetallik diisel. Keegi ei pane tähele ja kui teed mingi lolluse liikluses mida kõigil juhtub siis meediasse ei sattu nagu sama tehes punase Ferrariga või roosa Cadillaciga.
Nii, et minu nimekirjas oleks ka selline millega praegu sõidan. Et mingit ebatervet huvi kelleski ei tekita.
heh 2 kuud 1 nädal tagasi
Tesla Model 3 Performance
väike vend 2 kuud 1 nädal tagasi
Usun, et tegelikult on paljud autoentusiastid lõpuks samasuguse küna ees nagu mina, et piiramatute ressursside korral oleks autopark kui Jay Lenol -
kõik autod kollektsioonis oleks unistuste autod ja paljud ei pea üldse olema hüpersuperkallid autod. Samas teisest otsast hakkab terve mõistus suruma, et kõiki unistuste autosid ei olegi otstarbekas soetada või omada, ei korraga ega ükshaaval.

Näiteks minu enda ideaalne unistuste autode nimekiri on näiteks eri hetkedel 20-30 autot pikk odavatest kuni kalliteni välja, vanadest kuni uuteni. Ühtlasi sõidan ma praegu teatud mõttes oma unistuste autoga, st autoga, millest ma kunagi nooremana mitu aastat unistasin. Sõidan juba 5a ja pole veel ära väsinud.

Lisaks on pidevalt mõttes paar autot veel, mida isegi suudaks soetada, mille jaoks on isegi hoiukoht olemas, kuid pole lihtsalt otstarbekas neid osta või pidada. Isegi kui nendega sõitmine või vaid nende omamine naudingut pakub. Rääkimata neist, mida veel soetada ei jõua.
kaits 2 kuud 1 nädal tagasi
Mulle sobiks tutikas Golf mkIV R32. Aga see ka ainult hobiautoks.
Jaanus 1 kuu 4 nädalat tagasi
West Coast Custom-si Deloreani võtaks oma kogusse kui mõni miljon auto peale kulutada ei oleks probleem. Isiklikult endale meeldivad autod mida pole robotid kokku pannud ja kus on näha meistrimeeste suurepärast kätetööd. Uutest autodest Koenigsegg Jesko kuna see on praegusel hetkel maailma parim auto mille väljatöötamiseks kulus kõigest 25 aastat. Ja mis peamine, eestlaste käed on auto sünni juures suuresti mängus.
Unistuste autoks ei valiks ma isiklikult suurkorporatsioonide autosid kuna sisuliselt on need autod kõik samad j unistus võiks siiski olla suurem kui see mis on naabrimehelgi.
Kummaline aga on lugeda neid kommentaatoreid kes kohe "ära hakkavad panema", et a´la mis asja Te autodest unistate jne.
Mina just innustan inimesi suurelt unistama ja selle nimel ka vaeva nägema, siis suured asjad juhtuvadki. Masserimehed las joovad iga reedel oma viinuskat ja kurdavad kui raske ikka on. Ülejäänud, unistage, tegutsege ja hoidke tuju ja moraal kõrgel vaatamata õelusekottidest.
www.youtube.com/watch?v=afpsWCeJs2c minu unistus siis

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.