AUTOPÄEVIK

Laak Sinaj 5 kuud 2 nädalat tagasi
AL nr.5 lk.44
Ajakirjas 1999a. esimene reg. , tegelikult 18.12.2013! Ajakirjas bensiin , tegelikult diisel !
Peeedu 5 kuud 2 nädalat tagasi
Eks võeti mingi teise auto kujundus ja unustati vahetada kõik väljad.
Eks tegijatel juhub ja on alati juhtunud. Aga eks see vahepeal facetubitamine tõstab uuemal ajal vigade arvu kõvasti.
Peeter 5 kuud 1 nädal tagasi
See "unustamine" on juba igas ajakirja numbris :-(
Sass 5 kuud 1 nädal tagasi
Kirjutasin teksti valmis, aga siia alla kontroll küsimusse tuli viga ning kogu kirjutatud sisu kadus ära.. tänud autoleht.
Stjopa 5 kuud 1 nädal tagasi
Neid kitsendavaid veidrusi on siia tekkinud järjest! Mul on juba mitu korda juhtunud,et kirjutad kommentaari ja tuleb teade "Teie kommentaar on saadetud modele üle kontrollimiseks"! Mis mõttes?
Peeter 5 kuud tagasi
Nüüd tuli minul teade, et /Teie postitus on suunatud administraatorile ülevaatamiseks./ Mis on sellise teate mõte ,kui pärast jääb kirjutatud tekst alati kadunuks?
Peeedu 5 kuud tagasi
Ju kasutati mõnda punases nimekirjas olevat sõna mis pani häirekellad lööma. Vältimaks vihakõnesid ja muud kräppi mis võib pärast toimetusele pahandusi tuua on filtrid peal.
Seetõttu tuleb kirjutada võimalikult neutraalsete sõnadega.. Ei mingeid h....id, nee...t jne. Kui tahad si...ti öelda siis läbi lillede paluks...
Peeter 5 kuud tagasi
Kõige huvitavam ongi see,et midagi taolist ei olnud ! Täiesti vaba kõigest mis võiks häirekellad lööma panna :-(
Peeedu 5 kuud tagasi
Arvuti ei ole nii tark. Paratamatult erinevates keeltes mõni neutraalne sõna ühes võib olla teises paha. Kuidas sõnade andmebaas on.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.