Autolehe kasutatud auto testid

Veteran 4 kuud 3 nädalat tagasi
Pole arengutega eriti kursis, aga varem oli siin nende testide nimekiri ja jumala ok oli. Siis tehti see ID-kaardi logimisega tellijatele, mis oli tüütu jama ja nüüdseks pole enam üldse?
See testinimekiri oli minu silmis pea ainuke autolehe väärtus ja siinse saidi külastmise põhjus. Kui kasutatud autot vaatasid, siis mingit infot nendest testidest ikka koorus, kahju oli et vanemaid teste ei kuvatud nt. kui tahtsid hobikaks midagi vanemat vaadata (nt Volvo 700 seeria). Või on kuskil ligipääs neile testidele?
Riivo 4 kuud 3 nädalat tagasi
Vali lehe ülaservast Testid ja loe järjest või vali edasi mark ja mudel.
Bert 4 kuud 3 nädalat tagasi
Minu arvates on ka praegu asi keeruliseks aetud. Kui varem olid autod margi, mudeli järgi ritta pandud, lisaks ajavahemik, mil artiklis tutvustatavat autot toodeti, siis nüüd on küll asi uhkemaks tehtud, aga samas ei saa aru, kas tegemist on uue või kasutatud autoga, samuti kas juttu tuleb esimese põlvkonna autost või näiteks neljanda põlvkonna autost.
Kiks 4 kuud 2 nädalat tagasi
Tahaks neid test lugeda mobiilist. Ei viitsi täna ju enam suurem enamus kasutajaid Gemiuse statistika järgi tarbida portaale desktopis.

Aga logida saavad ainult mobiil-d kasutajaid, mis suht pisike vähemus. Tehke vähemalt Smart-id login juurde.
Veix 2 nädalat 5 päeva tagasi
Vana versioon oli super, järgi on jäänud mingi pläust, kus pead pildi järgi nuputama mis põlvkonna mudeliga tegu jne. Õnneks on tekkinud whatcar.ee.
Sass 1 nädal 2 päeva tagasi
Mulle naine kinkis autolehe koju aastaks. Kuidas mina saaksin neid teste lugeda? Kas pean naise ID kaardiga sisse logima?

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.