Lincoln Navigator

Jaanus 9 kuud tagasi
Lugesin ajakirjast Lincolni tutvustust ja üldiselt oli väga sisukas ja ülevaatlik esmakirjeldus. Aga, jah, aga... See aga tuleneb mul kolmandale istmereale antud hinnangust. Kui selle auto kolmas istmerida saab hindeks rahuldav siis minu loogika ütleb, et euroopa luksusmaasturite kolmandad istmeread saavad kõik mitterahuldava hinde. Ja seda just sellepärast, et Lincolnil on kolmandas istmereas oluliselt rohkem ruumi kui konkurentidel. Mille põhjal selline hinne küll tulla sai? Isiklikult annaksin sellele istmereale vähemalt hea hinde, siis oleks konkurentidel vähemalt rahuldav hinne kirjas. :)
Peeedu 9 kuud tagasi
Jälle on küsimus skaalas. Lühema eurooplasega võrreldes on hinne vast parem. Kuigi auto pikkus veel ei tähenda, et kogu aur just sinna istmesse on läinud. Ameeriklaste klassikalised laevad on kaunis kitsukesed, sest näiteks iluvõre ja radika vahel on ruumi terve polo kapoti jagu pahatihti. Eks ka antud autol on kapott eurooplasest pikem nii, et 60 sentimeetrit lisapikkust ei ole kolmandasse ritta läinud. Juba puht disaini ja proportsioonide pärast ei ole auto lihtsalt tagant väljavenitatud euroopa maastur.
Teiseks muidugi tuleb istmeid võrrelda selle järgi kui palju nad on kehvemad esimestest. Kas autos on nö klassivahega isteplatse.
Kolmandaks kriteeriumiks võib olla kas pikk ja kogukas nagu eesti mees kipub olema võrreldes keskmise inimesega Tunneb seal ennast mugavalt või on tal ees ikka ruumi rohkem.
Kipub nii olema, et kui bussis enamasti pole vahet mitmendasse ritta istud vähemalt ruumi poolest. Autos aga küll. Enamasti on esirida Ok. Teise rea kasutatavus sõltub auto suurusest.Väikesel autol kipub see täismehele kitsas olema. Just põlveruumi pärast. Osadel ahistab ka langev katusejoon. Kolmas on juba pigem Euroopa mõõtkavas hädaiste.
Jaanus 8 kuud 4 nädalat tagasi
Ise olen kaks meetrit pikk ja pean nentima, et euroopa kolmandad istmeread on kitsad ja ebamugavad. Uues Lincolnis pole veel au sees olnud istuda, aga ühe ameeriklasest konkurendi autos sai tagumine iste ära proovitud ja noo ruumi oli ja isegi lahedalt oli.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.