Kodulehele logimine ja artiklite lugemisel probleem

VCV 10 kuud 1 nädal tagasi
Autolehe kodulehe toimimisel on viimasel ajal varuks üks üllatus teise järel.

- Kadunud on otselink kasutatud autode testidele.
- Logides mobiil-ID või ID-kaartiga sisse pole edasi liikumiseks muud võimalust kui tuleb teha Autolehe kasutajakonto. Kui see tehtud ja oled sisse loginud, siis tasuliste artiklite lugemiseks tuleb ikkagi uuesti kasutada ID-kaarti või mobiil-ID, et tuvastada, et oled tellija.
- Kui logida uuesti tellijana sisse, siis öeldakse, et ma pole ikka tellija. Kui logida kasutaja kontolt välja ja proovida otse mobiil-id-ga vastava artikli juures, mis varasemast ootel, siis tunneb tellijana ära.

Ei taha irooniline olla, aga äkki saaks veel keerulisemaks asja teha!?
valdur1 10 kuud 1 nädal tagasi
Kui on keeruline, mine kohe Whatcar.ee, jääb igasugune keerukus ära.
Ed 10 kuud 1 nädal tagasi
Autolehe saidil on lihtsalt kasutusel kaks eraldiseisvat kasutaja identifitseerimise süsteemi. Üks on nö. saidi-tavakasutaja, mis võimaldab teha saidipõhiseid tellimusi (üksik artikkel, kuupõhine lugemisõigu jne) ja teine lahendus on lugemisvõimalus paberkandja tellijale. Need pole omavahel seotud. Kui oled paberkandja tellija siis logid sisse otse artikkli juurest kasutades ID või mobiilID ja logitakse nö isikukoodi põhjal sisse kui tellimus kehtib.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.