Autolehe loetavus

kaiz 10 kuud 3 nädalat tagasi
Juba mõnda aega on raskusi pildi peale trükitud tekstide lugemisega.
32. autolehe artikli Hyundai-st, 'Silmatorkamatu musterõpilane' algus on aga liiva taustal täiesti loetamatu. :(
. 10 kuud 3 nädalat tagasi
kujundajaks võetud suvaline tüüp, kes ei jaga halligi tausta ja tähtede värvikombinatsioonist. selliseid loetamatuid tekste produtseerivad ka teised väljaanded. odavalt tehtud, sest kulud peavad olema madalad.
valdur1 10 kuud 3 nädalat tagasi
Osades ajakirjades on pildi kirjeldus paigaldatud alla, üles, kõrvale ja noolega pildile suunatud. Selline tegevus pole ju patendiga kaitstud. Mõnele pildile on trükitud terved artiklid, millest on vaid osa loetavad. Vist selleks et ruumi reklaami jaoks jätkuks
Peeedu 10 kuud 3 nädalat tagasi
Eks tegu ole moeasjaga. Ajalehtedes vigurdati 20 aastat tagasi kui tekkisid arvutivõimalused. Vahepeal on vaiksemaks aga ju on ilma oma vitsateta uus põlvkond peale kasvanud kes kujutab ette kui heas arvutimonitoris paistab siis paistab ka trükis. Aga vot ei ole nii. Läheb taustaga kontrast käest ära või trükikirja alla satub mingi pildi sigrimigri ja ongi jama majas. Õnneks väga suuri prohmakaid viimasel ajal minu lugemislauale pole sattunud aga see on murdosa ilmuvast.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.