Mahukam autolehe number

Panfilov 1 aasta tagasi
Üks väike asi jäi arusaamatuks, viimase lehenumbri sisututvustuse juures olev "...Käesolev ajakiri on üle kahe korra mahukam kui Autolehe tavanumber...". Vaata kuidas tahad, aga Autoleht on ikka sama mahuga, 50 lehekülge ja kõik. Sealt edasi tuleb tagurpidi trükiga reklaami ja sponsorite rahadega trükitud rallijura, mida võinuks vabalt trükkida ja levitada eraldi, kes tellib, kes ostab jaemüügist, aga maksab selle eest eraldi. Praegu aga maksis selle üllitise trüki ja levitamise kinni Autolehe tellija, miks? Ja arusaamatu on ka mil moel üks ralliüritus takistab ajakirja ilmumist?
Nojah 1 aasta tagasi
Jalka vaatamise käigus ütleks, et oli paks leht jah, aga see rallipool sai lihtsalt näpu vahelt läbi vuristatud. Muidu leht nagu ikka. Ilmselt turundusinimesed said end natuke välja elada ja ilusa lause kuskile disainida :) loodetavasti sponsorid maksid selle kinni.
rallimees 1 aasta tagasi
Mina olen küll ülirahul, et sain rallikava koju ja puhaku pealegi see üks nädal. Võis päris karm olla selle mahu kokku panemine.
Jaz 1 aasta tagasi
No ralli on ikka üks autonduse toppsündmustest ju. Väga hea et saab suuremat kajastamist nii enne kui ka (loodetavasti) pärast üritust.
Mis aga puutub ühe numbri vahele jäämisse - no millal siis veel? Ikka keset puhkuste tippaega.
Peeedu 1 aasta tagasi
Tasub meenutada, et tavaliselt Autoleht jaanipäeva järgsel nädalal ei ilmunud. Ja jõulujärgsel ka. Nii, et 50 numbrit aastas kuna kaks nädalat jäi vahele. Seekord suvepühad tavaline nädalavahetus ja Autoleht ilmus. Nii, et tegelikult lükati pühade järgne auk edasi ja serveeriti rallikava kui topeltnumbrit. Nii, et asi pigem serveeringus kui sisuline ja saime lugejatena sama doosi kätte nagu ka varasematel aastatel.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.