Mida veel Youtubest vaadata?

JaanusM 1 aasta 1 kuu tagasi
Autolehes olid ära toodud väga head kanalid mida YT vaadata, aga mul isiklikult on veel üks soovitus Autolehe lugejatele. Nimelt "Bad Obsession Motosport" Mehed on tõeliselt hingega autoehituse juures ja tulemust on väga meeldiv vaadata. Ehk meeldib ka kaasmaallastele vaadata kuidas ehitada auto sisuliselt nullist ja teha seda paremini kui tehas seda teinud on.

Kahju on muidugi sellest, et meie Maanteeameti ametnikud elavad veel "pühas" nõukogude ajas ja sarnastele autoehitajatele Eestis isegi ei anta võimalust, et oma unistuste projekte tänavalegaalseks saada.Sellepärast vurabki meie teedel ilusaid projektiautosid mis on arvele võetud Soomes, Rootsis või Lätis.
Olen antud teemat arutanud Maanteeameti noore ametnikuga ja tema sõnutsi enne muutusi meie riigis ei toimu kui vanad pässid kitsa silmaringiga ära pensionile lähevad ja noored kellel on lai silmaring ning tahe asja arendada neid asendavad :)
autojuht567 1 aasta 1 kuu tagasi
Mõni kanal ka eesti keeles on? Ma pakun siinjuures Motors24 kanalit.
Ahto 1 aasta 1 kuu tagasi
Ise vaatan:
South Main Auto-- Autoremont/hooldus diagnostika, väga põhjalik ja hea eetikaga mees, Eesti tegijatel oleks palju õppida.
Engineering Explained-- Autoehituse teooria.
Humble Mechanic--VW ameerika spets.
Andy Mechanic
Mighty Car Mods- Autraalia autoentusiastide kanal
Eric the Car Guy.--Üks esimesi YT mehaanikutest.
Aulemb 1 aasta 1 kuu tagasi
Nojah 1 aasta 1 kuu tagasi
See viimane ikka hea pala! Põdrad oskavad nalja ja tõtt panna. Tuleks teha ka diisliga võrdluseks. Rattamees "k" võiks ka sarnase asja teha oma tarkuste peale.
kristo 1 aasta 1 kuu tagasi
venelaste tehtud garage 54 on ka väga hea vaatamine

inglise keeles
www.youtube.com/channel/UCCydCOEgfcXAQnkRaLCTsAQ

vene keeles
www.youtube.com/channel/UCBByzLy3MGJT8UMVLYLScNg

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.