Kuidas hindad autojuhtide liikluskultuuri?

Aulemb 1 aasta 2 kuud tagasi
On kolme tüüpi autojuht.
Esimesed on normaalsed ja las nemad kasutavad liikumiseks sõiduteid.
Teised on kihutajad ja nende ainus õige koht on ringrada.
Kolmandad on koogutajad ja koperdajad ning nemad las liikuda vaid kõnniteel.
. 1 aasta 2 kuud tagasi
Tegelikult on inimesi kolme tüüpi- ühed oskavad ja tahavad korralikult elada, teistel on kõigest ja kõigist poogen ja kolmandad lihtsalt ei saa millegagi hakkama kuigi ka tahaksid. Kõik see kandub ka liiklusesse ning igale poole mujale ja see ongi elu.
, 1 aasta 2 kuud tagasi
Neid tüüpe on ikka rohkem. On jobud, kes meelega napikaid teevad, ette keeravad, ohtlikke möödasõite teevad. On vanad roolihundid kes laial tühjal teel veidi kiirust ületavad aga ka kõrvalteelt välja pöörajaid liiklusvoos vahele lasevad ja tänavad kui neile sama tehakse. On isehakanud miilitsad kes sõidavad 5kmh aeglasemini kui lubatud (sest ei pea ju maksimumkiirusega sõitma) ja kedagi kuskilt vahele ei lase sest eeskirjad neid selleks ei kohusta. On nutiemmed kes ristmikul rohelise taha passima jäävad sest on vaja samal ajal sõbrannaga messengeris emotikone vahetada ja siis järgmisel ristmikul peatujale põrutavad tagant sisse sest oli vaja vaadata mis sõbranna vastas. Jne jne.
Peeedu 1 aasta 2 kuud tagasi
Eks igal ala on inimese andes kinni. Ei ole viisipidamisel ja autojuhtimisel vahet. Tipp oskaja loodetavasti saadame eurovisionile ja vahepealsed laulukaare alla. Ja osade jaoks on kergelt napsusena seltskonnas jörisemine nende tipptase.
Aga liikluses jagame kõik ühte ruumi. Muidugi on jaotus keerulisem kui vaid kolmeks. Aga kõige vastikum on kaasliiklejate jaoks ebastabiilne. liikleja. Mõni sirgel ületab ja kurvis on jälle jalus. Linnas aga oma lünklike teadmistega ei tea kunagi oodata mida ta teeb. Kord tundub, et adekvaatne ja siis teeb mingi imemanöövri. Osa eeskirja punkte teab ja osasid mitte.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.