Tere tulemast, Kaspar!!

Sulev-Sander 1 aasta 3 kuud tagasi
Tere, Kaspar! Kas olen mina midagi maha maganud, et on märkamata mul Kaspari liitumine Autolehe tiimiga? Igatahes rõõm uut verd näha-lugeda! Loodetavasti pole see ajutine sutsakas! Motors24 ilmselt kõiki autoproove vaadanuna on minu ootused kõrged Sulle ka kui kirjutavale ajakirjanikule. Seetõttu annan kohe paar soovitust: ära ole selline, nagu need vanad peerud Autolehes, kes vahest tehnilised andmed lahti võtavad ja siis sinna vahu ümber kirjutavad. Püüa edasi anda tunnet, fiilingut, emotsiooni, hinge, tuhhi ehk kõike seda, mis on numbrite taga ja mida tunneb tagumik. Kaks autot, mis kiirendavad mõlemad 10 sekungiga sajani võivad olla hoopis erineva sõidumõnuga... küllap te juba autoinimestena teate... On ikka vahe, kas saad vaevata vana V8-ga hoo üles või peenestad piirajas, stange omal niiske: "oh, saingi tehasenumbrid kätte". Või võtad kiire kurvi möödaminnes vs "oot-kus-mu-kiiver-on" hingeldades. Edu-jõudu!
. 1 aasta 3 kuud tagasi
Kas koolivaheaeg juba algas, et lapsed neti vallutasid?
Eelmisele 1 aasta 3 kuud tagasi
Sinu koolivaheaeg kestab aastaringselt?
K 1 aasta 3 kuud tagasi
Oled tõesti ühe vana uudise maha maganud, ma juba ammu ootan, et sellest sümbioosist midagi reaalselt muutuks, autoleht hakkaks ka mingeid videoteste tegema vms aga praegu veel midagi korralikku tulnud ei ole, kui need 4 minutilised kasutatud autode testitutvustused välja arvata!

www.autoleht.ee/uudised/uudised.php?uid=53454
Sulev-Sander 1 aasta 3 kuud tagasi
No vaatame, mis saama hakkab. Kaua sa ikka AutoBildi tõlgid ja trükid. Tegelikult ollakse juba osalt õigel teel - 800eurose auto "päristest" ehk oma nahal pikalt katsetamine väärib ainult kiitust! Tekst võiks ainult pikem ja põhjalikum olla. Rohkem teemasse sisse, sügavuti, põhjalikumalt. A muidu tubli.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.