Autolehe tellimuse püsimaksekorraldus

Autor 1 aasta 4 kuud tagasi
Huvitav värk, mul on tehtud autolehe tellimuse püsimaksekorraldus ja see kuu pole raha maha läinud. Kas teistel ka nii?
Skautor 1 aasta 4 kuud tagasi
Mul aastane tellimus(veel soodsam)!Äkki teevad "Starmani",need ka nihutasid oma otsekorraldust nii ,et üks kuu oli 0€arve!
Mul läheb muidu iga kuu 7. kuupäeval 3.99 maha, nii juba aastaid aga nüüd enam ei läinud. Veebruaris oli viimane kord. Huvitav kas lihtsalt lõpetati ühepoolselt telliimus ja järgmine nädal enam autolehte postkasti ei tulegi?
Ei suuda mingit infot selle kohta leida kuskilt, ju on üksikjuhtum.
Skautor 1 aasta 4 kuud tagasi
Äkki on Sul summale piirang ja nüüdne kuu 4,49€ (vaatasin Autolehest järgi)ei läinud selle pärast läbi???
Vaatain järgi, on jah limiit pandud 3.99, vastavalt kunagisele autolehe tellimise juhendile või kes iganes palus tellimiskeskkonnast pangas selle summa seada. See pole ju ometi ise välja mõeldud eksole.

Nüüd ma ka märkan, et otsekorraldusega tellimuse hind on juba vähemalt esimesest 2018 aasta lehest 4.49 kuus. Mul vanemaid pole enam käepärast, et kontrollida.

Paneb imestama, et vaikimisi on toote hind muutunud ja seda hoitakse saladuses, kuskil pole olnud mingit infot, et olge head vaadake oma limiidid üle, soovime hinda tõsta, ....... nii ei tehta, ometi on ju tellijate meiliaadressid ja kontaktid olemas.

Muide, palju palju aastaid tagasi kui sai autoleht tellitud, siis oli just otsekorraldusega tellimine odavaim, sest see tellimus oli nn. igavene mida ei pidanud iga aasta uuendama ja seda just soovitati, et siis klient ehk on pikemalt klient. Nüüd on siis ajad muutunud ja hoopis aastane tellimus odavam.

Toimetus võiks selgitada, sest ilmselt paljudele on see üllatuseks kolmapäeval.
Ma loodan, et siiski üksikjuhtum.
. 1 aasta 4 kuud tagasi
ma just loobusin ühe ajalehe ja ühe ajakirja tellimisest, sest salamahti oli samamoodi hinda tõstetud. saan aru, et elu kallineb igal pool, aga on olemas elementaarne viisakus ning tuleb teatada, mitte et keevitad rahuga otsa ja keegi ei köhi.
autorile 1 aasta 4 kuud tagasi
Ma soovitaksin ikkagi Autolehega ühendust võtta, vaevalt nad su probleemi pühapäeva õhtul foorumi varjunime Autor järgi lahendada suudavad.
mosse 1 aasta 4 kuud tagasi
Vedels üks 2016 aasta 5 oktoobri autoleht riiulil, seal on kuumakse 4,49. Selle nädala omas on ka 4,49. Hinnatõus? Mina küll ei näe.
123 1 aasta 4 kuud tagasi
mul kuulimiit viiekas olnud algusest saati, aga see kuu ei ole ikkagi maha läinud. lisaks on minul veebruaris maha läinud 3,99 püsikorraldusega. ei tea mis keiss on
lugeja 1 aasta 4 kuud tagasi
Endale polnud ka e-arvet tulnud ning kirjutasin Autolehte sellega seoses.

Sain sellise vastuse:
Oleme Autolehe tellijate haldust üle andmas Autolehe praegusele väljaandjale, AS-le auto24 ja seonduvalt on tekkinud mõned tehnilised tõrked e-arvete väljastamisel. Loodame koostöös auto24 meeskonnaga saada need lähipäevil lahendatud ja siis tulevad ka arved. Ajakirja ilmumisele ja tellijatele jõudmisele ei tohiks sellest mingeid mõjutusi tulla.
666 1 aasta 4 kuud tagasi
Pikaaegne tellija, sain ka tünni - enam lehte ei tulnud. Etteantud parameetritega püsikorraldus pangas tehtud.

Miks?
Sest Autoleht läks uuele omanikule.
Enam ei lähe makse Presshouse nime alla, vaid auto24 alla. Sealt võib ka probleem tulla paljudel.
Üks asi on pangas e-arve, teine asi on etteantud parameetritega püsikorraldus.
mida värki 1 aasta 4 kuud tagasi
Avastasin ka just, et 07.03 Autoleht pole postkasti jõudnud.Mõtlesin, et naene juba ahju visanud :)
Nüüd vaatan panka ja arvet pole ka saabunud. Kas arve tuleb tagantjärgi ja 07.03 väljaanne potsatab ka postkasti?
Potsataja 1 aasta 4 kuud tagasi
Niisama ei potsata midagi,ise pead hakkama nõudma;-)
Gena🐊 1 aasta 4 kuud tagasi
Tehke aastane tellimus 49Eesti Uut Rubla ja ei mingit muret ,kas läheb arve üle või ei lähe iga kuu! 🐊

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.