Alfa Romeo Stelvio proovisõit?

Yupp 1 aasta 5 kuud tagasi
Miks ei ole Autolehes uue Alfa Romeo Stelvio proovisõitu olnud?
Julia 1 aasta 5 kuud tagasi
Yepp 1 aasta 5 kuud tagasi
Ootaks ikka eesti autoajakirjanike arvamust, motors24 oli suvel proovisõit sooviks ka autolehest lugeda ning ehk on ka mõni võrdlustest teiste konkurentidega nagu Jaguar x-pace, Volvo Xc60 , Audi q5, BMW X3, MB GLC.
ints 1 aasta 5 kuud tagasi
Miks sa arvad et sa autolehest eesti autoajakirjanike arvamusi lugeda saad, vähemalt mingi aeg tagasi olid pooled arvustused saksa ajakirjadest tõlgitud. See oli suht veider - suvalises võrdlustestis alati võitis saksa mark. Ma viimased aasta-paar loen ajakirja suht episoodiliselt osalt ka just selle tõttu, võibolla on asi muutunud aga ma lihtsalt pole märganud.
Yepp 1 aasta 5 kuud tagasi
Proovisõidud ikka eesti ajakirjanike poolt tehtud. Võrdlustestid saksa omad , aga eks seal ka võimalused teised!
Julio 1 aasta 5 kuud tagasi
Kas eesti ajakirjaniku pe.se on kuidagi teistsugune kui saksmanni oma, et nende arvustusi pole mõtet lugeda?
Aga kui sul on huvi, siis mine esindusse ja tee ise üks proovisõit- saad tagumikutunnetuse kätte, selmet internetis halada, et miks keegi ei kirjuta midagi...
saprk 1 aasta 5 kuud tagasi
või siis Motors TV-st motors.ee
neil on muidigi kehv otsingusüsteem mistõttu jätan lingi lisamata.
Yepp 1 aasta 5 kuud tagasi
Miks siis sellise legendaarse automargi nagu Alfa esik linnamaasturit ei ole testitud? Proovisõiduks peaks Tallinna sõitma, ega kõik auto huvilised pealinnas ela ja aega tööajal tulla , kui esindus avatud ka ei ole kõigil!
K 1 aasta 5 kuud tagasi
Kas sa ostad auto proovimata pelgalt arvustuse põhjal?
Yepp 1 aasta 5 kuud tagasi
Jutt ei käi auto ostust vaid artiklist Autolehes!
Nojah 1 aasta 5 kuud tagasi
Vaata viimast Tehnikamaailma, seal võrdlus teiste premium masinatega. Alfa jäi keskele. Aga ega seda keegi tööinimene osta nagunii, kel pole võimalik tööajal kuskil käia.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.