Viimase numbri A3

parm... 1 aasta 5 kuud tagasi
Tere,

Lugesin A3 vigadest ja tahmamisest mootoris jne. Ei olnud artiklis välja toodud CNG mootorit. Metaaniga sõites peaks tahmamise jama kaduma ja mootoritel ei teki samasid muresid. Või on tehu vanema mudeliga? Seal aastate vahemikku polnud kirjas! Palun pööraya rohkem tähelepanu alternatiivkytustele. Diislite ja bensiini aeg on läbi, vähemalt neile, kes tahavad kaasa mõelda ja ei lähe poodi Avensist ostma!
Edu!
Ahti 1 aasta 5 kuud tagasi
"Diislite ja bensiini aeg on läbi" ee, kust otsast. Kui paljud tootjad pakuvad CNG autosid ja kui palju on erinevaid CNG mudeleid? Ainult mõned üksikud. LPG-d vist veel vähem.

A3 selle põlvkonna kohta ei tea, kas tehti üldse, aga müügil pole ühtki!

Mitte, et mul CNG vastu midagi oleks. Kui neid rohkem pakutaks ja tanklaid rohkem oleks, siis ostaks isegi.
parm... 1 aasta 5 kuud tagasi
Tanklaid rohkem?? See on alati hea põhjendus! Mitmes erinevas tanklas sa hetkel käid tankimas? See on täielik pseudeoteema ja väljamõeldis! Soovitan ka natuke uurida, miks CNG on hea ja siiani ka väga odav. Miljonid kasutajad, aga Euroopa lüpsab ikka kõiki täiega, sest siin seda ei kasutata VEEL. Hoitakse nii kaua kinni kui saab oma diisli (seda siis enam mitte) ja bensu jamast. Aga võtke eeskuju taksodest. Olete tähelepannud, et uued taksod (eriti uued firmad) on kõik CNG masinad. Sõidan loodusliku kütusega ja rohelisemalt, hakkab juba midagi tähendama!
Aga see pole ainult Autolehe probleem - Tehnika Maailmas on väikselt ja suunurgast mainitud, kui mingile mudelile tuleb CNG või hybriid. Eks ole aru saada, kes kuidas sponsoreerib! Aga eks inimestel on aeg hakata ise mõtlema, eriti nüüd, kus bensuhind juba vahepeal 1.4 eur poole sirutab!
parm... 1 aasta 5 kuud tagasi
ahjaa - ajakirja ostsin 800 euroste autode pärast. Olen ka ise samasuguseid teste teinud ja olen nende autodega väga rahul siiani olnud. Viimane oli üldse parim masin 850 EUR eest! Edu testimisel!
Nojah 1 aasta 5 kuud tagasi
Vaadates Skoda hinnakirja on CNG sarnaste võimsusnäitajatega bensukast 2200 eur kallim, ehk pea samavõrd kui diisel. Lisaks pakiruum 100L väiksem. Ja asi see meie kiidetud poliitikutel va aktsiisikestki tõsta pole, see tuleb üleöö. Nii et vähemalt 3 kahtlust selle otstarbekuse osas, alternatiivina bensukale.
parm... 1 aasta 5 kuud tagasi
See pole meie poliitikute tõsta õnneks! See on otsustatud tegelike nööritõmbajate poolt, et soodustada metaani kasutamist. See on siiani põhimõtteliselt ainuke nö roheline kütus! Elektriautole hinnangute andmisega läheb vast veel aega.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.