2017. aasta autoelu suurim pluss

Lärri 1 aasta 6 kuud tagasi
Möödunud autoaastale tagasi vaadates võib rahulolevalt nentida, et plusse oli tohutult. Autolehe küsitlus küll ühtki neist ei nimeta, mistõttu võib neid õigusega kahtlustada valitsusvastastes meeleoludes. Värskendagem siinkohal mälu:
- valitsus ei keelanud bensiini- ega diiselmootoriga autode omamist. Isegi ostmist mitte!
- valitsus ei keelanud autoga sõitmist! Isegi tööpäeviti mitte!
- valitsus ei keelanud autoalast ajakirjandust - selle peale võinuks auväärt žurnalistid ometi mingitki tänulikkust ilmutada!?

Loetelu võiks lõputult jätkata. Kuni ikka ja jälle lubatud päikesetõusudeni välja.
Mina küll nõretan tänulikkusest.
ben z car 1 aasta 6 kuud tagasi
Et naelrehve ei keelatud ära .
Jaz 1 aasta 6 kuud tagasi
Autoajakirjandus (ka meie konnatiigi oma) on saanud viimastel aastatel natuke hoogu juurde muutumaks juba veidike päris ajakirjanduse sarnaseks ja seda täitsa heas-otseses-tõsises võtmes. Hakatakse ennast tasapisi sponsorite kütkeist vaba(ma)ks murdma ja juletakse teinekord rääkida asjadest nii nagu nad on, ehk siis tuleb tasapisi avalikkuse ette igasugu vigureid millega autotootjad meid manipuleerinud on. Näiteks sobib vast VAG-i
heitmeskandaal mille tuules veel teisigi patustajaid välja ilmunud (Mitsubishi) ja no juletakse nüüd ikka täitsa avalikult juba rääkida tegeliku ja tootja poolt lubatud kütusekulu erinevustest.
to jaz 1 aasta 6 kuud tagasi
Oleks need skandaalid (konnatiigi) ajakirjanike endi välja nuhitud (a la Pealtnägija), oleks ehk põhjust neid kiita, aga trükkida ümber maailmas juba toimunud sündmusi, on tavaline copy-paste igapäevatöö. Tee silmakesed lahti, enne kui kedagi kiitma kukud.
.... 1 aasta 6 kuud tagasi
No autulehes on ikka omalooming kah, nende endi antiikautode igapäevane hooldus ja läbisõidukulud.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.