Pooleks roostetavad Nissan Navarad ja PathFinderid

Peeter 1 aasta 10 kuud tagasi
Miks ei kirjuta autoleht pooleks murduvatest Navaratest ja Pathfinderitest.
Terve Euroopa on täis Navaraid, mis rooste tõttu murduvad pooleks ja on potensiaalsed surmaga lõppevate õnnetuste põhjustajad.
Facebookis on kommuunid kuskirjeldatakse kuidas Navarad murduvad pooleks kuna raam lihtsalt roostetab 5 aastaga läbi ja kuidas Nissan salaja autosi tagasi ostab. Inglismaal ostetakse kuus 5000 autot tagasi ja romulad on Navaraid täis.
Kõige piinlikum on, et isegi uutel Navaratel on sama probleem. 2 aasta vanustel autodel on raam üleni roostes ja leidub isegi juba mõrasi ja auke. Selleasemel, et raam korrosioonikindlaks teha keevitab nüüd tehas vedru kanduri kohale mingeid lappe aga raam roostetab ikka edasi. Kere garantii vähendati uue autoga ka nüüd 12 aasta pealt 3le aastale.
Peeter 1 aasta 10 kuud tagasi
. 1 aasta 10 kuud tagasi
😈 1 aasta 10 kuud tagasi
Kui AL sellest kirjutab, peavad nad Nissanite reklaamist ja sellest saadavast rahast suu puhtaks pühkima 👆
Lärri 1 aasta 10 kuud tagasi
Nissani maaletooja annab hinnakirjas läbiroostetamise garantiiks Navarale 12 aastat ja värvigarantiiks 5 aastat. Tõsiseltvõetavuse huvides tasuks olla faktitäpne.
Lärri 1 aasta 10 kuud tagasi
. 1 aasta 10 kuud tagasi
Arvestama peab ka suure britannia aastaringse soolase mereõhuga ning üldse niiskema kliimaga. Seal vingerdab roosteuss kiiremini kui mandrimeestel. Aga loomulikult on sellised murdumised absurd.
Peeter 1 aasta 10 kuud tagasi
Lärrile. Uk nussan väidab et raam pole kere osa ja see on kaetud ainult 3 aastase garantiiga. Fb kommuunis on sadu juhtumeid põhjalikult lahatud
Ahto 1 aasta 10 kuud tagasi
Kuldar 1 aasta 10 kuud tagasi
Tundub et tegu ei ole üksikjuhtumitega vaid puudutab kümneud tuhandeid Navaraid. Fb on ks Rootsi, Norra ja teiste riikide kommuunid. Miks ei ole kuulda ametlikust ohu teadeandest ja miks uued Navarid ja Renualt Alaskaneid paremaks ei ole tehtud
valdur1 1 aasta 10 kuud tagasi
Terve rivi Youtubi videosid , millest ükski pole jõhker. Lihtsalt igav vaatamiseks. Lootsin leida video kuidas Nissan sõites pooleks vajub. Nägin ainult meest kes auto alt välja sõitis. Ju see ongi päris jõhker. Oleks võinud ju auto tõstukile tõsta ja seal filmida.
Ahto 1 aasta 10 kuud tagasi
Mõtlesin tegelt olukorda, mis nende autodega on.

Huvitav, kuidas Nissan Nordic sellesse suhtub?
Martin 1 aasta 10 kuud tagasi
Nagu näha on see suur probleem. Kuid lisaksin siia asjaolu, kas seotud autod on Valminud inglise teases. Aeal valminud autod kipuvad olema problemaatilisemad. Jaapanis valmistatud autodega probleeme pole.
Kuldar 1 aasta 10 kuud tagasi
Probleem on hispaanias toodetud pathfinderite ja navaratega tootmisaastatel 2006-2018 ehk 2006 kuni tänaseni. Ehk terve euroopa. Austraalia ja aasia navarad ei ole vigased
valdur1 1 aasta 10 kuud tagasi
Ega see raamide läbi roostetamine ainult Nissaneid puuduta. Hyndail samad probleemid (gallopperil) . 1998a.
Ju siis raam tehtud liiga õhukesest metallist. Vana GAZ 69 raam vedeleb aastaid ja ainult pealmine roostetus- läbivat mitte kuskil.
Piltidel, mis on tehtud murdunud autodest, on murdekoht põhiliselt kabiini ja kasti vahel. Tundub et see ongi nende autode nõrgim koht. Ettepanek eesti firmadele- täiustage ja ehitage autod ümber. Turgu jätkub.
valdur2 1 aasta 9 kuud tagasi
Huvitav, kuidas on lood Nissani teiste sõidukitega?
Eedi 1 aasta 9 kuud tagasi
Datsun jääb Datsuniks ,mis Sa ise arvad!?
Peeter 1 aasta 9 kuud tagasi
Eks kõik autod roostetavad aga nutune on et 139000 sõidukit peaks Nissan tagasi ostma aga kõik vaikivad kuni oodatskse, et garantii läbi saab.
Katrin 1 aasta 9 kuud tagasi
Ja Autoleht vaikib oma reklaamiraha pärast :-((
Peeter 1 aasta 9 kuud tagasi
Vabandus 193500 autot on vigase raamiga: The law firm said up to 35,000 Navaras are affected in the UK and 193,500 worldwide - claims which Nissan 'strongly disputes'.

Read more: www.dailymail.co.uk/news/article-4195002/Nissan-urged-recall-popular-4X4-Navaras.html#ixzz4tlXRS2mf
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.