Low raider

valdur1 2 aastat tagasi
Milleks on mõeldud välja selline autotüüp nagu Low Raider? Eestist on see hullus vist mööda läinud või on mõned id..., sorry, omamoodi mõtlejad neid ikka ehitanud. Ega muidu ole Eesti linnurite kasutamisel eesotsas- istud kõrgel, siseneda mugav, sõidad nagu sõiduautoga.
Vene videotes on näha kuidas garaažis ehitatud madalautod ei saa isegi garaažist välja ja lamavad politseinikud on nende jaoks ületamatu takistus. Kui raha ja tahtmist on, ehitagu entusiastid parem 50-60-ndate stiilis autosid. Needki tõmbavad tähelepanu ja on ka mugavad sõitmiseks.
Kaak 2 aastat tagasi
Mina ei saa aru inimestest kes ostavad neid linnamaastureid , või kuidas iganes neid nimetada. No kõrgemad on nad , nii 20cm on kliirents. Esiveoga on enamus neist , ehk siis maastikusõidul ja muidu rasketes teeoludes väga eelist ei ole. Teelpüsivus on halvem , kütusekulu on suurem (õhutakistus halvem) jne. Inimesed, miks te ostate neid?
Vinguks kah 2 aastat tagasi
Ma ei saa aru inimestest kes vinguvad iga asja peale ning ei oska oma elu elada.
Kaak 2 aastat tagasi
Kes siin vingub? Küsin lihtsalt
Taak 2 aastat tagasi
Vingumine on meie rahval nii veres ,et paha hakkab:-(
Elage igaüks oma elu ja nautige seda millise autoga tahes ;-)))))
Kaak 2 aastat tagasi
Õige jutt, ostame kõik uued A8 ja naudime elu
Pets 1 aasta 12 kuud tagasi
Mustamäel on ühe kortermaja juured Mazda 6 lowrider. Omanikuks vist üks noor kutt, samas pole sealkandis kõik teed just kõige siledamad ja sai ükspäev nähtud, kuidas tüüp girlfriendiga koju sõitis. Päris valus oli vaadata, kuidas see vaene "lowrider" oma põhja ja iluliistudega maad koguaeg kraapis. Aga ju tegu nn stiilivärgiga.
:( 1 aasta 11 kuud tagasi
Lõu Raider on üks tüüp muruniitjaid, üks metsa- ja aiatehnika müügikett alles korraldas kampaania, mis veel kestab, et kui tood oma vana niiduki, saad Lõu Raideri 1000€ soodsamalt, tuuakse lausa koju ja tõmmatakse käima kah.
Timo 1 aasta 11 kuud tagasi
Kaak, sellepärat et kõrgemalt on mugavam liiklust jälgida ja täislastis ei kriibi põhja kõrgema lamava politseiniku või mõne äärekivi pihta. Lihtne ju?

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.