Led Matrix esituled

Sass 2 aastat 1 kuu tagasi
Kas kellegil on kogemusi nt. Opel Astra Led Matrix tuledega, sooviks hinnangut? Kuidas automaatika töötab vastutulevate autodega & järel sõites? Kas nähtavus parem kui Xenonil?
Cr 2 aastat 1 kuu tagasi
Jah, parem kui XENON, mõnikord ajavad teda segadusse ainult suured liiklusmärgid-infotahvlid ( mis helgivad ).
nael 2 aastat 1 kuu tagasi
Mitte led´e ei aja need suured uued infotahvlid segadusse vaid seda kaamerasilma, mis otsustab, kas kaug-või lähituli. Minu masinal on bi-xenon ja peal see automaatne kaugutulede lülitus ja samamoodi helgivad kaugtuled liiga hästi liiklusmärkidelt tagasi ja viskab lähituledele.
Kas aga led matrix on parem kui rooli asendit ja kiirust jälgivad xenonid ei oska kommenteerida. Minul igatahes vanamoodsa xenoniga pime ei ole
Sass 2 aastat tagasi
Tundub, et kõige parem oleks prooviauto võtta esindusest ööpäevaks ja katsetada.
mis 2 aastat tagasi
Kas ööpäevaks saab siis ka proovisõidu autot? Kui uut autot ostsin, siis anti kahes margiesinduses autot tunniks proovida ning ühes esinduses kaheks tunniks.
Suba 2 aastat tagasi
Marines saad ka nädalavahetuseks ka kui soovid pikka proovisõitu!
Jk75 2 aastat tagasi
Olen ise YouTubes opel astra matrix led videosid vaadanud. Soovitan neid videosid vaadata just pimedas toas. Neid on seal oma jagu.
Tahaks ka ise pimedas neid katsetada.
Oma silm on kuningas.
Sass 2 aastat tagasi
Vaatasin ise ka neid videosi, aga parem oleks proovida :), kiiret ei ole, ootan pimedad ajad ära ja siis kuskile salongi proovima. Samas ikkagi hea teada, kuidas pika kogemuste põhjal läinud on.
ndrk 1 aasta 9 kuud tagasi
väga head tuled on ja väga mugavad kah. Tallinn-tartu otsa peal ei pidanud tulekangi näppima. Valgusvihk väga lai ja ere
AP 1 aasta 9 kuud tagasi
Oman uut Astrat ja Led Matrix tuled on väga head, keegi pole veel märku andnud, et pimestavad, ka suured liiklustahvlid pole tulesid ümber lülitanud. Eessõitja sabas sõites teeääred väga valged, kurvides liiguvad tuled kaasa, kordagi ei pea tulekangi näppima. Kuid on ka häiriv tegur, nimelt lülitub enne valgustatud teelõiku liiga vara lähituledele ja pärast tagasi viivitusega.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.