Autolehe foorum: mis võiks olla teisiti

Lugeja 2 aastat 3 kuud tagasi
Olen sellele juba varem mõelnud, aga nüüd käin idee välja. Nimelt võiks iga postitus olla täpselt dateeritud: kuupäev, kuu ja aasta. Näiteks minu tänane postitus: 29. märts 2017.

Praegu ilmub postitaja nime taha aeg, et mitu sekundit, tundi, päeva, kuud või aastat tagasi see tehti. Ning loomulikult selline määrang pidevalt muutub.

Paljud postitused on aga hooajalise loomuga ja nii oleks hea näha, millal mingi postitus täpselt loodi. Näiteks kirjutab keegi, et vahetasin täna juba rehvid ära, sest pole mõtet kauem asfalti freesida. Teine aga vastab, et oi-oi, praegu on küll veel liiga vara. Hiljem neid postitusi lugedes peaks aga hakkama arvutama, et saada teada, mis kuupäevadest jutt käis. Jne.
. 2 aastat 3 kuud tagasi
kui sa loed teemat ja seal kirjas, et viimane postitus neli kuud ja kolm päeva tagasi, kas siis on keeruline arvutada?
. 2 aastat 3 kuud tagasi
ahjah, päevi ei ole, on nii: 2 kuud 1 nädal tagasi
seega kui praegu on kolmas kuu, siis lahutame kaks ja saamegi jaanuari ning nädal veel tagasi tähendab jaanuari viimane nädal.
Alar 2 aastat 3 kuud tagasi
Tere.
Teemade lehekülje loendur võiks olla ka ülaosas. Skrollimine on pisut tüütu.
arvan 2 aastat 3 kuud tagasi
Ja võimalus valida, mida tahad näha esimesena, värskemaid või vanemaid, kusjuures avaartikkel võiks alati nähtavaks jääda, kasvõi selleks, et uitamistes liiga kaugele ei eemaldutaks.

Ja võimalis oma lollus ära kustutada, kui ikka eriti mööda oled pannud või korralikke kristlasi ärritanud.
link 2 aastat 3 kuud tagasi
Võiks lisada juurde ka otselingi vms lisamise võimaluse videotele ja piltidele. Näiteks kui linkida youtube või mõne .jpg/png faili netiavarustest, siis oleks ta kohe foorumis nähtav kohe pildi või video kujul mitte lingina kuhu klikates viiakse sind nt: youtube.com või upload.ee imgur.com lehtedele. Näiteks lisada ka "spoiler" tagid.
Alar 2 aastat 3 kuud tagasi
Aitäh.
Kasutaja 2 aastat 3 kuud tagasi
Postituse autorluses peaks olema võimatu kasutada koode, mis olenevalt arvutist näitavad isemoodi pisipilte. Autolehe foorum ei peaks olema lasteaed. Piisab täiesti, kui iga autor valib endale kasutajanime, mis sisaldab tavalisi tähti.
Masutaja 2 aastat 3 kuud tagasi
Kas kirjavahemärgid on millegi poolest paremad?
. 2 aastat 3 kuud tagasi
mis tähtsust on nimel kui kirjapandu on kas tarkusest nõretav või täiesti tühi sõnademulin. mind huvitab kirjutatu mõte, mitte kirjutaja isikuandmed.
aga kui inimesel kupli all tühjus, siis hakkab mingeid isikutuvastusi nõudma. foorum on rahva hääl, mitte tiitlite paraad.
Mäsutaja 2 aastat 3 kuud tagasi
Väga õige märkus täpp;-))
Eesti keel 2 aastat 3 kuud tagasi
Mind häirib, kui kirjutaja eesti keele oskus on algklassi tasemel. Sealhulgas paistab silma Punkt, kes enamasti ei oska suurt algustähte kasutada. Hea muidugi, et ta vähemalt sõnade vahele tühiku lööb...
Kasutaja 2 aastat 3 kuud tagasi
Autori puhul peaks olema selge nimi seepärast, et vältida segadusi personaalsel vastamisel. Näiteks vastati foorumis sinisele kastile ja keegi lahmis, et kus sul see sinine kast on. Aga vot on: ühes arvuti ilmub koodikeel sinise kastina, teisel ovaalina, kolmandas tühja ruuduna jne.
. 2 aastat 3 kuud tagasi
arvan, et suurt algustähte oskab ka seitsmeaastane kasutada, teine teema on kõiksugu kirjavahemärkidega, mida väga paljud ei ole oma kooliajal suutnud selgeks saada, kuid teksti ladusa lugemise mõttes on komade asukoht tunduvalt olulisem kui suure algustähe puudumine. seda juba kunagi põhjendasin, rohkem ei viitsi. muideks, mu eesti keele hinne oli keskkoolis kõva neli (omaaegne tunnustatud kirjanduskool) ja kuigi mõndagi on vahepeal rooste läinud, oskan grammatikat paremini kui praegune keskmine feissaripõlvkond. mäletan veel ka vene keeles kirjutamist ning hakkama saan inglise ja saksa keelega. seega pole mõtet iniseda kui ise vaid suurte tähtede meister oled.
Eesti keel 2 aastat 3 kuud tagasi
Vahel on Punktil mõni päris hea mõte, aga siis jälle lahmib niisama. Emakeele reeglite eiramine näitab aga lihtsalt rumalust. Ja ega ta komasid ka kuigi hästi panna oska.
. 2 aastat 3 kuud tagasi
mis siis komadega lahti?
aulemb 2 aastat 3 kuud tagasi
Jutt komadest ja punktidest kipub pigem sinna grammatika foorumi alla minema, mitte autolehe foorumi teemasse.
A alati on võimalik puuduvad komad lihtsalt teksti lõppu lisada et teised targemad saaks need õigesse kohta lugedes lugeda,,,.
, 2 aastat 3 kuud tagasi
olengõ vamee sjagirudannigudah an dähdisonjusiusmidekramatiga
Autor 2 aastat 2 kuud tagasi
Kui alustada uut teemat, siis on postituse sisu jaoks jäetud väga kitsas kast, kus korraga on teksti näha vaid mõne rea jagu. Miks selline veider kokkuhoid? Nii on väga ebamugav kirjutada ja teksti enne postitamist üle lugeda.

Ka juba olemas olevas teemas võiks järgmise postituse sisu jaoks suurema kasti teha. Oleks lihtsalt mugavam.
valdur1 2 aastat 2 kuud tagasi
Täitsa õige!!! Tahaksin enne postitust kogu kirjutise üle vaadata, aga näen ainult 2 rida.
Kas Autoleht arvab et pikemat kommentaari pole vaja?

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.