Elektriautod

Parm... 2 aastat 5 kuud tagasi
Tere,

Vaatan, et Leafi viimane arvustus pärineb aastast 2012. Kas on plaanis ka midagi suuremat üles riputada. Näiteks 100000 km või isegi 200000 km. Samas kujutan ette, et diisli ja bensumasinate tootjad vast ei lunagi panna neid kulutabeleid siia üles :) Aga sooviks teada küll, kuidas vastu peab ja kuidas on akude maht vähenenud jne. Edu!
valdur1 2 aastat 5 kuud tagasi
Minu arvamus on, et Euroopas pole nii palju autosid et ühte testiks laiali lõhkuda. Lihtsam oleks siinsamas Eestis uurida elektritaksode seisukorda - need ju väga suure läbisõiduga. Ja eks mõni firmaomanik ole ka kursis kulumaterjaliga- ehk avalikustaks. Autolehe toimetusele tööd sellise inimese leidmisega.
Minul oli sel talvel selline olukord et täislaetud aku 100% näitas sõiduulatust 96km. See pidi olema seotud auto kompuutriga - arvuti peksab segast seoses eelnevate lühikeste läbisõitude pärast, aga mitte aku aegumisega.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.