Samost: Kas Jaapani auto või kiirmood?

Saaaaamost 2 aastat 6 kuud tagasi
Juba pealkirja lugedes aimasin kuhu lugupeetud Samosti jutt tüürima hakkab. Teada tuntud Skoda fanaatikuna oligi tema sulest raske midagi muud oodata. Tekkis küsimus, et miks peaksid kõik sõitma autodega, mis on mõeldud halvasti istuvate ülikondadega ning kummitallaga lääpa tallatud kingadega 45+ härrasmeestele. Võin üldistada, aga Skodad on paraku ilmetud ning halli massi sulavad sõidukid. Sellised autod nagu uus Civic või C-HR on vägagi tervitatav nähtus. On ka teisi sihtgruppe peale eelpool mainitud härrasmeeste.Miks peaksid kõik hall metallik diisel Octaviatega kulgema? Kas tõesti Renault teeb müügirekordeid?
. 2 aastat 6 kuud tagasi
Vaadake kasutatud autode kuulutusi ja näiteks 10a vanuseid autosid- kõik nad olid kunagi kuum kaup, inimene ostis, sõitis ja oli uhke. Nüüd oleks hea meel, kui maha saaks müüdud. Ma mäletan aegu, kui Škoda eestisse tuli ja Felicia ostujärjekorrad olid ülipikad. Leidke nüüd mõni Felicia kuskilt.
Kõik see autode jumaldamine on täielik mõttetus. Osta, sõida, tarbi, aga ära loo mingeid ikoonilisi esemeid neist.
. 2 aastat 6 kuud tagasi
Vabandust, eksisin- Favorit oli see.
Müügimees 2 aastat 6 kuud tagasi
Meil salongis käivad sellised, kes ostavad baasvarustusega autosi & kauplevad hinnast ka veel alla, et saaks UUE linna"maasturi" kätte. Näiteks isegi 60€ originaal kummimatte ei raatsita lisavarustusse võtta, ostetakse autokauplusest universaalid ja lõikavad sealt endale vormi välja.
. 2 aastat 6 kuud tagasi
Normaalne ju- keegi ei maksa kummimati eest 60€ kui saab kordi odavamalt ja teevad sama töö ära. Esindusete hinnad igasugu lisavidinatele on absurdsed.
Ja mis on baasvarustusel häda- kui on kont ja püsikas, on kogu sõitmiseks vajalik varustus olemas.
R 2 aastat 6 kuud tagasi
mul jäi ka kripeldama, et maailm oleks hulka õnnetum koht kui kõik sõidaks igavate hallide Škodadega.
see teebki maailma põnevamaks , et tullakse uute ideede ja kontseptsioonidega.
ostja lopuks ise valib, mida ostab. aeg annab hiljem selgust, mis jääb püsima ja mis mitte.
massiautod seda vähem, et neid on palju. :)
rr 2 aastat 6 kuud tagasi
Eesti inimesele on kombeks vinguda, mitte leida positiivseid külgi. Kui Hr. Samost läheb ülikonda valima, siis ta soovib kindlasti valikut. Kas autode puhul pole valikuvõimalus samasugune ootus? Oleks ju igav, kui kõik käiksid ringi hallides ülikondades ning sõidaksid hallide Skodadega. Äkki siiski igatsetakse taga nõukaaega kus kõik oli ühtlaselt hall ja võrdne?Äkki siiski on ikkagi midagi vaataja silmades? Mis see on, see jäägu igaühe otsustada.
Puntkile 2 aastat 6 kuud tagasi
Siis võid vabalt Dacia osta - kõik vajalik olemas ja veel mõistliku hinnaga. (Mitte, et ma Daciat nüüd mõnitaksin)
. 2 aastat 6 kuud tagasi
Kusjuures ma olengi viimasel ajal sellele mõelnud- igapäevased siia-sinna tuuritamised võib vabalt Daciaga teha. Olen suht kompleksivaba inimene ja ei põe, kui poe parklas Daciast välja tulen.
R 2 aastat 6 kuud tagasi
enamus autosid on 10-15 a pärast aegunud disainiga. Audi VW skoda nende seas.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.