AAA ehk Aeglaste Autode Autoleht

valdur1 2 aastat 6 kuud tagasi
Autolehe toimetus võiks ühe eriväljaandena teha Aeglaste Autode Autolehe. Saab lugeda maailmas toodetavatest autodest, mille kiirus ei ületa nt. 200km/h ja võimsust vähem kui 100kw. Ajaloos olid ralliautod ka sellises kategoorias st. sporditeema on ka olemas. Samuti hobiautod, isetehtud autod, vene autod, hiina autod, india autod, ideeautod, elektriautod ,mopeedautod, miniautod. Samuti ka kirjutised-intervjuud nõrgema poole ehk jalakäijatega (mida arvavad linnamaasturite kasvust, miks läksid vales kohas üle tee, miks jäid auto ette-alla?) Peaks ikka jätkuma teemasid ajakirja täitmiseks. Ehk oli Pariisi autonäitusel ka selliseid liiklusvahendeid.
Ja oleks ükski kord, kus pole giga, mega, hüper, super autodest sõnagi (iluasjad Eesti teedel)
Kui kommentaatorid ütlevad et loe sellest teemast internetis, siis kõik inimesed ei oska võõrkeeli ja Google translate tõlgib nii nagu juhtub
:( 2 aastat 6 kuud tagasi
Õigus, valdur1, maailmas on päris mitu autot, mis pole hallid ega diiselmootoriga ning vaatamata sellele, et 140 on neile ületamatu takistus, pole E-sertifitseerijad nende tootmist ja müüki ära keelanud.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.