Kokaraamat teeb Sinust koka?

Tiit 2 aastat 6 kuud tagasi
Lugesin viimast Autolehte ja jäi silma herr Samosti jutt teemal mood ja autod.
Eriti kihvt ärapanemine oli ju uuele Civicule. Kui Eestis uut Civicut maaletooja esitles, ei näinid ma külaliste seas herr Samostit. Seega pildilt hinnata auto tagaakna nähtavust.... no ma ei tea. Teisalt mida sealt tagant aknast on vaja vaadata? Manöövreid sooritades vaadatakse küljepeegleid, tehnika tipp on tagurdamiseks auto tagaosale kinnitatud kaamera ( no see viimane oli minu kerge ära panemine ) Seega on tagaklaasi ehitus suht suva ja kui auto ei meeldi ei pea seda ajakirjanduses lihtsalt maha tegema?
Tulles tagasi moe ja autode juurde, siis kirjutise viimane osa annab alust arvata härra armastust PSA grupi toodete vastu- nüüd tuleb mängu tõsine ketsi ja auto võrdlus. Renault Cactus näeb rohkem kets välja, kui Honda Civic, kas paremaks vana euroopa pole suuteline? Kui on kahtlus, kas jaapanlased paremaks ei suuda, siis selle " hallmetallikdiisel" taga on JAH euroopaliidule, päriselus on jaboonias autod päris lahedad!
Annan andeks kirjanikule.

T
. 2 aastat 6 kuud tagasi
Kaktus on ilmetu. Kui ma teda esimest korda tänaval nägin, pettusin- reklaamides oli muidu päris kenake.
kaktus 2 aastat 6 kuud tagasi
Mina pole Renault Cactust kunagi näinud. Põhjus lihtne, sellist pole olemas.
Tiit to kaktus 2 aastat 6 kuud tagasi
Olgu, minu paha Renault C4 Cactus, kuid googeldades oleks juba pimedaks jäänud!
kaktus 2 aastat 6 kuud tagasi
Mul ei ole sõnu! Renault C4 Cactus?! Mees, mida sa räägid?
. 2 aastat 6 kuud tagasi
Siiski sidrun.
to Tiit 2 aastat 6 kuud tagasi
Tiit, puhka jalga ja tee samal ajal endale mõned nimed selgeks, siis on ka sinu kriitika autode vallas veidi usutavam. Renault C4 Cactus? Kaks korda järjest panna samasse ämbrisse on ikka veidi piinlik küll. Ega sa ometi mõelnud Citroeni?
. 2 aastat 6 kuud tagasi
Renault on Captur- ehk sealt see segadus
qp 2 aastat 6 kuud tagasi
Tiidul kestab veel kaktuseviina Tequila mõju...
Taat 2 aastat 6 kuud tagasi
Poisid,mis te madistate tühise autokese üle !? Kes ostab,see ostab,on see mark Sidrun või Renu !
Tiit 2 aastat 6 kuud tagasi
Vot nüüd piinlik küll :)
Mis näitab minu sümpaatsust prantslaste vastu, ma ei tea nenda peletiste marke ja mudeleid. Vabandan veelkord, aga mõte jääb samaks, pole neil japsidel viga midagi.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.