Head uut aastat

x 2 aastat 6 kuud tagasi
Soovin Autolehe toimetusele HEAD uut aastat ja palju TOREDAID elamusi ja VAIMUSTAVAID tähelepanekuid maailmast!
Soovin, et teil oleks PALJU RÕÕMSAID kaastöötajaid ja foorumlasi, kelle PÕNEVATE lugude hulgast valikut teha!
Soovin, et teil oleks AEGA SÜVENEDA teemadesse, võimalus konsulteerida ASJATUNDLIKE inimestega ning saada neilt MITMEKÜLGSEID seisukohti.
Soovin ka RAHULIKKU meelt ja KAINET mõistust toimetamisel!

Nii rõhutatult selle pärast, et viimase paari kuu arvamuslood on olnud masendavalt kitsarinnalised ja häbiväärselt lahmivas kõneviisis, mis sobiks pigem viinapitsi kõrvale, mitte raha eest lugemiseks. Tahaks loota, et uuel aastal läheb ikka positiivsemaks. Te ju ei oota, et ainus lugejaskond oleks põhiharidusega rullnokad?
y 2 aastat 6 kuud tagasi
Järgmine rullnokataja ! Saage juba üle palun.
X 2 aastat 6 kuud tagasi
Millest ma üle pean saama? Ma võin ka mõne teise sõnaga nimetada neid noori nolke, kelle lemmikajaviide on õhtuti külapoe ees 25 aastat vana räämas küna (eelistatult bemmi) roolis kanget õlut juua, sellest ei muutu need inimesed teistsuguseks ega kao ära. Minu sõnum oli see, et maailmas on ka teistsuguseid inimesi ja hea ajakiri suudab kõigile midai pakkuda ning väga hea ajakiri suudab seda teha nii, et ükski lugu ei ole kellelegi otseselt vastumeelne (mis ei tähenda, et eriarvamused oleks keelatud, lihtsalt neid väljendatakse konstruktiivselt).

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.