ülevaatus

märt 2 aastat 7 kuud tagasi
ülevaatus
märt 2 aastat 7 kuud tagasi
Tere autolehe toimetus kas oleks võimalik ülevaatusel kontrolida lähitulede vastavust standardile paljudel atodel lähituled erikõrgusel mis pimestavb vastutulijat,tänud teile
:( 2 aastat 7 kuud tagasi
Kui just saba ukse taga ei ole, saab teha tulede reguleerimise kontrolli, heal juhul ka reguleerida ülevaatuspunktis. Aga siin üks aga, loe paar numbrit tagasi. Kui pirnivahetuseks tuleb mõnel margil teha põhjalik demontaaž, siis reguleerimine on raketiteadlasest ajukirurgi töö. Võid osta antikvariaadist nõukogudeaegse Liikluseeskirja, seal ilusti ära näidatud, mis, kuidas, kui kaugel ja millise nurga all lähituled reguleeritud peavad saama, aeg on küll teine, aga põhimõtted peaksid kehtima, kui nõukaaegsed tuled tänapäeval ülevaatuse läbivad.
. 2 aastat 7 kuud tagasi
Ei saa küll küsimusest eriti aru, sest ilmselt purjus peaga kirjutatud, aga ülevaatusel tulesid kontrollitaksegi. Reguleerida saab neid igaüks ise kui vaid vähegi viitsib vaeva näha.
www.google.ee/search?q=low+beam+adjust&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiUxOnrmNHQAhWFiiwKHbQhDvcQ_AUICCgB#imgrc=52TKN73s4uVzWM%3A

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.