Moto GP/Valentino Rossi versus Marquez,Lorenzo

kassike 2 aastat 8 kuud tagasi
Läbi aegade parim sõitja,Elav Legend Valentino Rossi,kes on praeguseks 9 kordne maailmameister.Tema sõidustiil,karisma ja sarmantne naeratus on need,mis teevad temast fännide jaoks inimese,keda võetakse eeskujuks,kellele elatakse kaasa igal võistlusel,isegi siis,kui ta kukub või üldse katkestab sõidu.Ta on iidol,kellele paljud vaatavad alt üles.Kuid talle pakuvad konkurentsi Marc Marquez ja Jorge Lorenzo,kes on temast aastaid nooremad.Kuid on selge see,et ilma Rossita pole Moto GP enam endine.Kuid paratamatult see kunagi juhtub,et Valentino Rossi lõpetab oma legendaarse ja värvika karjääri,et anda teatepulk üle noorematele.Pidev konkurents Marquezi,Lorenzo ja Rossi vahel ongi tingitud sellest,et võita tahavad kõik,kuid vaid parim võidab.Siiani ei ole Valentinol paraku kuigi hästi läinud.Kuid hoian kogu hingest pöialt,et 2017.aq. Valentino siiski saavutaks 10.maailmameistri tiitli-ta on sellega auga ära teeninud.Kuid,et vääriliselt meeles pidada,Rossit,kui kõigi aegade parimat itaalia sõitjat,kelle sõitudele elab kaasa isegi itaalia peaminister,selleks toimub 2017.a mais Mugellos,auhinna üleandmise tseremoonia.Selle auhinnaga tunnustatakse Valentinom Rossi endiseid,praeguseid ja tulevasi saavutusi.Kuid selle auhinna jaoks on vaja kokku saada 1000.000 allkirja,ning see number graveeritakse üle antavale auhinnale.Rossiaward leheküljel on võimalik täiesti spämmi vabalt anda oma allkiri Valentino Rossi toetuseks,et ta saaks selle auhinna,mille ta on ära teeninud.Seega siis,kutsun kõiki,kellele vähegi läheb korda Valentino Rossi ja tema senised saavutused,andma oma allkiri täiesti tasuta ja spämmi vabalt,tema toetuseks.Näitame talle,et Eestis armastatakse Moto GP ja et meile läheb korda,kuidas tal GP sõitudel läheb.
valdur1 2 aastat 8 kuud tagasi
Mida teeb Rossi toetusallkirjadega? Kandideerib Keskerakonna esimeheks? Hilja juba. Lihtsam ettepanek- tee karikas ja graveeri sellele "100000 fänni Eestist" ja saada postiga. Veel parem, osta antiikne NSVL vapiga plekk-karikas ja saada see. Ehk antakse 2017 see viisakalt üle. Siis jääb tuleviku pensionifondi olematu riigi mälestus fännidelt.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.