liikluses hukkunute arvuks 0

valdur1 2 aastat 12 kuud tagasi
Kuidas saada Eestis selline tulemus? Kas võimatu? Aga kui tekitada 10000 liikluspolitseiniku töökohta 1 aasta kestel, kas see aitaks? Kui muud moodi mõistust juhtidele pähe ei tao kui trahvide kaudu, ehk mõjuks ? Kaoks kihutamine, punase tulega ristmiku ületamine, juua täis auto juhtimine. Praegune olukord on selline et politsei kontrolli nii vähe, äkki veab ja ei kontrollita. Teised juhid vilgutavad tulesid, ees ootab politsei.
Igasugused kampaaniad, telereklaamid jm ei aita. Vene ajal pandi vägeva avarii läbinud auto teistele vaatamiseks puki otsa. Kas mõjus, ei tea. Kas mõjuks see, kui panna hukkunuga lõppenud avarii põhjustaja tööl laibakuuri vangimaja asemel?
Umberto 2 aastat 12 kuud tagasi
Kelle käest kanepit said ?
valdur1 2 aastat 12 kuud tagasi
Loe uudiseid
😈 2 aastat 12 kuud tagasi
Kõlab julmalt ja kurvalt , aga hukkunute arvu ei suuda me viia nulli ei liikluses,tules ega ka vees😒 Need surmad olid on ja ka jäävad😞
levorg 2 aastat 12 kuud tagasi
Ja kõik kolm,nii liiklus,vesi kui tuli,on suuremalt jaolt inimeste enda lohakus.Pole ju normaalne,et koguaeg pläägutatakse ühte ja sedasama,et ärge kihutage,ärge hüpake vette tundmatus kohas ja purjus peaga,et ärge suitsetage voodis jne.jne.Aga kas sellest on kasu,ei ole.Normaalsel inimesel on olemas ohutunne ja ta ei tee neist vigadest ühtegi,aga paljud on mõtlemisega,et teistega juhtub,mitte minuga.
nael 2 aastat 12 kuud tagasi
Äkki lähtutakse valest eeldusest, et tõhus kontroll tagab liiklusohutuse.
Millegipärast on paljudes "liiklusreegleid massiliselt eiravates riikides" surmaga juhtumeid väga vähe. Kunagi üks autospordi ajakirjanik küsis Buenos Aireses taksojuhilt, et kuidas nii et teil linnas kõik vilistavad liikluseeskirjadele, aga raskeid avariisid praktiliselt polegi? Taksojuht vastas, et viletsad autojuhid on juba ära surnud

Mõned aastatd tagasi oli ka uudis kus Saksamaal üks väikelinn korjas absoluutselt kõik liiklusmärgid ja foorid ära ja tulemuseks oli see et keskmine kiirus linnas vähenes ja veel rohkem vähenes liiklusõnnetuste arv
Rix 2 aastat 10 kuud tagasi
Hukkunute arvu nulli viimine on võimalik ainult isesõitvate autodega. Inimene on ekslik.
Kuna ka tipptehnoloogia mõnikord ei toimi, siis null hukkunut on muidugi mingi ajaperioodi kohta ja mingis piirkonnas. Nt. aasta või ka 10 aastat, oleneb kui töökindel see on.
Rux 2 aastat 10 kuud tagasi
Kulla mees, see isemõtlev auto võib tappa sama palju inimesi kui inimesed ise 👆
Rix 2 aastat 10 kuud tagasi
Rux mõtle korra kas isesõitev auto saab olla purjus, väsinud, kirjutada roolis SMS-e või ületada kiirust. Ja nüüd mõtle uuesti, kui paljud inimesed seda teevad:)
Tänaseks on pikaajaliste katsetustega juba tõestatud, et isesõitev auto on oluliselt ohutum kui inimese kätte usaldatud raudratsu. Aga eks igaühel on oma arvamus asjast ja ma aksepteerin seda.
Rux 2 aastat 10 kuud tagasi
Rõõm kuulda 😊
SB 2 aastat 10 kuud tagasi
Isesõitev auto= ülikeeruline arvuti. Kas arvutid ei hangu, kas elektroonikal ei esine vigu? Mehaaniline viga, nt rehvi lõhkemine, kuidas reageerib libedal sellele isesõitev auto? Ma küll ei usalda arvutit nii palju, et olen liikluses reisija arvuti juhitud masinas.
Rux 2 aastat 10 kuud tagasi
Aga mõned lausa pakuvad ennast doonoriks!

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.