sõidueksam

Onu Tom 3 aastat 1 kuu tagasi
Viimasel ajal on sõidueksam väga popp teema.Minu arust on see teema ületähtsustatud, aga tegelikult on asi salles,et eksamile minnakse puuduliku sõiduoskusega.Autoga ei olda saanud "niiöelda Sina peale saanud".Autokoolid ajavad taga kvantiteeti,aga mitte kvaliteeti.
Onnike 3 aastat 1 kuu tagasi
Sama hull on see kui palju lambaid saab juhiloa kätte :-((
Vanaisa 3 aastat 1 kuu tagasi
Raadios oli juttu Rapla misiganestaniminüüdon (endine ARK) büroo ümberkorraldusest, enam ei saa seal sooritada sõidueksameid. Kohalikud olid muidugi vastu, eriti vastu olid sealse autokooli tegelased sest nende õpilased ei saa ju Tallinna eksamit tegema tulla, nad ei saa seal sõiduga hakkama!!!!
Sel korral tuleb igatahes ministeeriumiametnike seisukohaga nõustuda - mitte ümberkorraldusi ei tule kiruda vaid tuleb oma õpilased sõitma õpetada.
PS. Midagi on ses süsteemis ikkagi mäda ka või kuidas nimetada muidu olukorda kus A-kat eksami järjekord on 2 kuud?
onu kolla 3 aastat 1 kuu tagasi
Ah,mis te plärate,vahtralehtedega sõidavad ju eriti tublid ja kogenud juhid,vaadake liiklust,110 alas panevad sinust kui postist mööda,kuigi tahaks küsida,kas nad ikka võivad 110 sõita,minuteada,peaks ju 2 aastat 90 olema ,võikuidas.Ka 90 alas kasvõi nui neljaks aga järel nad juba ei sõida,ikka mööda ja kohe eest ära ka,tegelt ikka väga harva saab algajast mööda ja sel juhul on ka naine roolis.Kuidas kommenteerite neid noori kihutajaid? Ja ärge hakake nüüd ütlema,et mina munen teel.Nii nahaalne olen küll,annan need vahtralehega kihutajate autonumbrid politseile teada.Midagi pole teha,kõik me oleme liiklejad ja seda ei tule mingi nolk teedele tõestama,kui kõva mees ta on.
Autojuht 3 aastat 1 kuu tagasi
Seose ARK skandaaliga eelmise aasta lõpus ja selle alguses, otsiti põhjusi, mis viis altkäemaksu võtmiseni. Üks põhjusi oli Tallinna autokoolide kehvem tase eksami sooritajatel, kui teiste Eesti autokoolide oma...
Olen eelkirjutajaga päri, et see nii on, kui näen ka liikluses nn "imelikke loomi" (pedaalitallaja) ja veel vahtralehega.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.