mobiilsed kiirusekaamerad

valdur1 3 aastat 4 kuud tagasi
Eestis juba katsetatakse mobiilseid kiirusekaameraid, mida saab paigaldada igale poole. Varsti lähevad ametlikult käiku. Mida arvavad juhid nende kasutamisest? Kas see on riigi rahakoti täitmine? Paneks unustatud teetööde märgi 30 taha ja nopiks trahviraha. Autojuht ei saagi oma rikkumisest teada enne kui trahvikviitung koju saabub. Kuidas siis tõestad et kaamera oli paigaldatud vale koha peale, sinna kus kiirus oli veel 50. Kaamera oli ju eravärvides autos või maskeerituna (prügikotis, kamuflaazi all) peidus? Kas Eesti liiklusseaduse järgi peab olema teavitatud liiklusmärgiga teisaldatava kaamera asukoht?
1rudlav 3 aastat 4 kuud tagasi
Eestis puudub vastav seadus,et neid ametlikult kasutada! Testida võivad nad neid palju kulub :-)
Jaz 3 aastat 4 kuud tagasi
Mina olen näinud sedasinast seadeldist katsetatamas enda linnakodu vahetus läheduses. Kaamerast teavitavad ajutised liiklusmärgid ka praegu, katsetuste ajal, seega pole see sugugi "ootamatu ja salajane" tegevus. Seaduse poole pealt - minu teada on seadusemuudatus ikka menetlusse võetud selle tegevuse legaliseerimise kohta aga see ei tähenda muidugi et seadus juba ka kehtib. Igatahes see asi tuleb ja las ta siis tulla, hoiatavad märgid ju pannkase ja teatavasti kiiruspiirangutest tuleb niikuinii kinni pidada:-)
Teadja mees 3 aastat 4 kuud tagasi
kas mõne mehe isu kiirust ületada on nii suur, et nüüd kardab vahele jääda?
Ammu oleks juba sellise asja jaoks aeg, et meie liiklusesse kord majja saada, lisaks oleks vaja rohkem politseipatrulle.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.