Niiskus autos

. 3 aastat 5 kuud tagasi
Täitsa õige jutt. Enda autos olen kasutanud, naise autos harvem ja temal on juhtunud, et hommikuti on esiklaas seestpoolt jääs. Iseasi muidugi see, et tänapäeval paljud ei telli enam lehti ja pole kuskilt kena kuiva ajalehepaberit võtta.
kuzmits 3 aastat 5 kuud tagasi
Just, õige jutt. Ise olen ka kasutanud, toimib suurepäraselt. Veel soovitus, kui ikka matt päris märg on, võtke õhtul matt välja ja viige tuppa kuskile radika peale näiteks kuivama (kui riidematt on muidugi:) ), samal ajal pange ajalehed autosse põrandale ja hommikul kui matt peale tagasi, vajadusel kontrollige-vahetage ajalehed kuiva vastu.
algataja 3 aastat 5 kuud tagasi
Kui lehti ei tellita siis kaupluste uste juures jagatakse tasuta Linnalehte vms. :)
Kasutage siis seda ratsionaalselt! :)
. 3 aastat 5 kuud tagasi
Linnalehele teevad pensionärid kiiresti 1:0- neil ju tulehakatust vaja. No ja igaks juhuks võtavad veel ka- peput pühkida, sest rullpaber kallis... :)
admin 3 aastat 5 kuud tagasi
Esimese postituse sisu on siin. Mingil mulle arusaamatul põhjusel kasutas postituse tegija enda nime asemel Autolehe toimetaja oma. Tekst oli selline:
"Omalt poolt lisaksin toodud niiskuse eemaldamise võtetele veel ühe, mida olen ise tihti kasutanud. Nimelt selleks, et jalamati alt põranda vaibast liigset niiskust eemaldada toimib suurepäraselt ajaleht mati all. Kui põrand on niiskeks saanud, siis panen ajalehe A3-na mati alla ja vahetan seda vajadusel iga päev. Nädalaga on matt päris korralikult kuiv. Vahel hoian seda seal ka ennetavalt ja aeg ajalt kontrollin selle niiskumist."
Niizkus 3 aastat 5 kuud tagasi
Kui väljas ei saja ja ehk on päikegi päeva jooksul umbset autot soojendanud, tasub (pärast päikese taandumist) kõik uksed mõneks minutiks pärani lahti teha ning autot tuulutada. See väldib (vähemalt saabuval õhtul-ööl) ka niiskuse tekkimist klaaside salongipoolsetele külgedele.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.