Audi Allroadi kasutatud auto arvustus

Marko 3 aastat 5 kuud tagasi
Tere

otsin ja kolan, kuid ei leia mitte kuskilt kasutatud auto arvustust Audi A6 Allroad C6 kohta (aastad 2006-2011). Teil on olemas küll uue auto ülevaade, on ka A6 sedaani ülevaade, kuid Allroadi oma mitte. Kuna Allroad ja tava-A6 on üsnagi erinevad autod (mis sest, et jagavad mootoreid jms), ootaks väga sellise auto ülevaadet-arvustust.

Aitäh!
Lärri 3 aastat 5 kuud tagasi
EI kipu väitlema, sest ei tea seda asja. Ja sestap küsingi: mis peale plastikjubinate ja vedrustuse tavalise A6ga võrreldes teisiti on?
kupu 3 aastat 5 kuud tagasi
Jah, ma ka küsin, et mis seal siis teisiti saab olla peale õhkvedrustuse? Küsimus teemaalgataja Markole.
Marko 3 aastat 5 kuud tagasi
Õhkvedrustus, veermik jms.
jajah 3 aastat 5 kuud tagasi
plastist tiivalaiendid ka, kindlasti tahaks teada, kuidas need vastu peavad
hmm 3 aastat 5 kuud tagasi
Huvitav kas Allroad'i sai ainult õhkvedrustusega või pakuti ka tõstetud keerdvedrustust?
velts 3 aastat 5 kuud tagasi
siinkohal on paslik lugeda audiklubi foorumit. Seal on ostuabi teema ka eraldi c6 kere kohta, kus võib sadu kommentaare ja kasutajate arvamusi lugeda. Ka tavalisel c6 tel esineb päris laialdaselt õhkvedrustust ja foorumist peaks seda infot kõige rohkem saama. Ega see allroad midagi palju erine tehniliselt. Õhkvedrustuse komponendid laias laastus ikka samad võibolla väikeste modifikatsioonidega kliirensi pärast. Mootor ja käiguosa kattub, elektroonika samuti. Jäävadki ainult plastmassist tiivaääred ainukeseks silmatorkavaks visuaalseks erinevuseks. See ju vastupidavust kuidagi ei mõjuta. Allroad ja tava a6 ei ole kindlasti mitte üsna erinevad nagu sa sõnastasid.
foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=106736

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.