eravärvides politseiauto

valdur1 3 aastat 6 kuud tagasi
Kuidas tulevikus nimetada ja märgistada nt. Wazes sellist eravärvides politseiautot mis püüab võsas seistes LE rikkunud autojuhte? Näiteks M. See tähendab mitut asja - 1. M.nn, 2. Miilits. Politseivärvides auto seismine tee ääres võtab juhtidel veidigi kiirust alla , aga sellised eraautod on ainult riigile raha teenimiseks. Lihtsam olekski kõik politseiautod eravärvidesse jätta , siis saaks riik odavamalt autod (pole vaja üle kiletada-värvida) ja teeniks valitsuse ülalpidamiseks rohkem raha.
Lärri 3 aastat 6 kuud tagasi
Kui sa tunned kohustust kiirust ületada, siis tee seda ja ära vingu, et trahvi maksma pead. Kui ei soovi trahvi maksta, siis - loe nüüd hoolega - pole vaja kiirust ületada. Nii lihtne see ongi.
Trumm 3 aastat 6 kuud tagasi
Õnneks ma ei põe alaväärsuskompleksi, aga veider on vaadata, kui sõidan trassil 93 km/h (kasutades püsikiirushoidjat) ja pidevalt on saba selja taga. Sõidetakse mööda 100-110 km/h -ga ja siis hakatakse ees uimerdama. On muidugi ka kiiremaid kulgejaid, aga mõnegile olen järele jõudnud "külmkapi" ehk automaatkontrolli tööpiirkonnas. Seal liigutakse nagu nõutud - kas 50 km/h või 70 km/h. Edasi aga algab tavaliselt taas mõõdukas kiirusepiiri rikkumine - ikka 100-110 km/h. Kas on tegu halvastivalitsetava eneseuhkusega või millegi hullemaga... . Mika ometi kiirusepiirang ( 9o km/h) nii halvasti mõnele mehele (ka naisele) mõjub. Kes ütleb mulle, kes küll vastaks...
ärbi 3 aastat 6 kuud tagasi
Olgu need politseiautod kasvõi roosad,aga neid peaks igatahes rohkem olema.Liikluskultuur on ikka väga hull.Minu uue aasta soov oleks,rohkem patrulle ja rangemaid karistusi,eriti saririkkujatele.Lihtsalt ära väsitab,kuidas mõnitatakse neid,kes täidavad liikluseeskirju.
Teadmatu mees 3 aastat 6 kuud tagasi
ärbi'kene karistusi just suurendati,kaameraid laotakse juurde ja patrulle töllerdab ka siin ja seal, ära nuta nii palju ;-)
ärbi 3 aastat 6 kuud tagasi
Oh,tänks!
Jaz 3 aastat 6 kuud tagasi
Täna oli uudis et hakatakse katsetama liikuvaid kiiruskaameraid. On keegi kursis kas nende kasutamine (trahvimine) on nüüd seaduslik või ei ole veel? Pole lihtsalt kursis kõigi kunagi vastuvõetud ja näiteks 01.01.16 kehtima hakanud seadusemuudatustega.
Teadja mees 3 aastat 4 kuud tagasi
Teemaalgataja on vist rullnokk, sest seda politsei raha teenimise asja räägivad ikka need, kes pidevalt kiirust ületavad ja siis põevad seda, et politseile vahele jäävad ja trahvi saavad.
Korralikel liiklejatel politseiga probleeme pole, ehk siis polegi vaja märkida politseiautot, las teeb oma tööd nagu kord ja kohus.

Ei ole vaja kiirust ületada.
Muidu olete küll kõvad mehed kiruma korralikult sõitjaid venijateks, nüüd "sõiduässad" võtke ka vastutus oma "sõiduäss" olemise eest ja makske trahvi kiiruseületamise eest jne.
Teadmatu mees 3 aastat 4 kuud tagasi
Kas teiste inimeste rullnokaks nimetamine muudab päeva paremaks? Teiste suhtes ülbus tuleb Sinule tagasi!
Teadja mees 3 aastat 4 kuud tagasi
Ma nimetan asju nii nagu see on, ma ei salli rullnokki, tahan ohutut rahulikku liiklust.
Reeglina ma ei vilguta, kui politsei on.
S80 3 aastat 4 kuud tagasi
Probleem on nendes kes täpselt ei tea kus nad on või miks nad seal rooli taga on ja siis otsivad keset teed parkimiskohta...
Mis puutub aga kaameratesse siis need just ON raha väljapressimis aparaadid kuna eksimuse % on ainult paar pügalat! Soomes ntx lase julgelt oma 20 kmh üle ja ei miskit. Kuidas seal saab aga siin tuleb mundris pätikamp kohe su raha kerjama?!
Teadja mees 3 aastat 4 kuud tagasi
Äkki hakkaks korralikult liiklema ja lõpetan virisemise, et ei saa enam arulagedalt kihutada?
foor 3 aastat 4 kuud tagasi
Kihutajatele tundubki,et teised pargivad keset teed.Minupärast võiks kõik kohad kaameraid ja mundrimehi täis olla.
Teadja mees 3 aastat 4 kuud tagasi
Kahjuks see kihutajatega nii on jah, et peetakse ennast kõige õigemaks ja otsitakse aina õigustusi oma pidevaks seaduserikkumiseks.
suller 3 aastat 4 kuud tagasi
Vahet pole kas eravärvides või mitte (kuigi alarmsõidukid peaks olema juba ohutuse pärast erivärvides,arvestades viimase aja õnnetusi nendega). Põhjustest kirjutades läheks tekst liig pikaks,aga enamik liikluspolitseinikke on mendid mitte politseinikud. Lihtne näide mööduvast talvest. Vaikne väikelinn,laupäeva hommik,mõte,et lähen kodumetsa küttepuid tegema. Auto Audi 80 quattro 2,8,libe väljasõit ristmikult,läks kergelt külg ette ja värvimuusikaselja taga. Tulemus. Paberimäärimine,noomitus,et rullnokk ja siin nii ei sõideta ning 70 eur rahakotis vähem.
Teadja mees 3 aastat 4 kuud tagasi
suller, pole mõtet siin jama ajada eksole.
Politsei tunneb ikka väga hästi ära, kas läks lihtsalt külg ette või lasid meelega külge, jätad ilmselgelt siin palju asju mainimata.
Kuid see, et sa politseid maha teed ja ka trahvi said, näitab, et sa oledki rullnokk ning politsei teeb sulle põhjusega trahvi ja võtab sind vahele, eks rullnokkadel jääb alati õigust ülegi.
Eelmisele 3 aastat 4 kuud tagasi
Kas Sa endale ei hakka juba vastikuks ja tüütuks muutuma!?
to suller 3 aastat 4 kuud tagasi
ei taha hästi uskuda, et külg ette ja kohe trahv.
Kiun 3 aastat 4 kuud tagasi
Pakun välja ühe hea soovituse, kuidas liiklustrahvi vältida. Nimelt - kui on ees märk 50, siis sõida selle kiirusega, kui on märk 70, siis hoia seier sellel numbril. Noh, ja kui mingit märki pole, siis säti seier 90-le ja 99% juhtudest sa trahvi ei saa.
Kiun'ujale 3 aastat 4 kuud tagasi
Vot just ! Samas seda 1%-i ei suuda keegi välistada ! Sellisel juhul sõltub see puhtalt ametnikule kaasa antud "tarkvarast" ja tema tujust !

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.