Kõige kallim maastikuauto?

Lugeja 3 aastat 7 kuud tagasi
9. detsembri Autolehes on ära toodud kümme Eesti kõige kallimat autot. Kolmandal kohal on maastikuauto Mercedes-Benz G 65 AMG hinnaga 270 600 eurot. Üheksandaks platseerus Bentley Bentayga hinnaga 210 240 eurot, kui juures on lause, et see on Eesti ja ilmselt ka maailma kalleim maastikuauto.
Kuidas seda nüüd mõista?
Guglunk 3 aastat 7 kuud tagasi
Võib-olla jäi tabeli koostajal Mercedes algul kahe silma vahele ja nõnda kribas ta Bentley kohta hinnangu ära. Hiljem jälle jäi see Bentley juurde märgitud lause kahe silma vahele. Aga muidugi võiks Autolehe tegija ise öelda, miks ta Bentleyt kõige kallimaks džiibiks peab, kuigi Mercedes on ju kallim ja tabelis märksa eespool.
vaataja 3 aastat 7 kuud tagasi
Autolehe lahmiv tekst hakkab juba natuke häirima. Eks see selline tsipake amatöörlik ajaleht ole...
Tõnu Korrol 3 aastat 7 kuud tagasi
"Lugejal" on õigus, loomulikult on siiski Mercedes kallim ja Bentley ainult sel juhul, kui me räägiksime vastavate sõidukite baashindadest. Mingit vandenõud näpuvea tagant pole otsida mõtet, loodetavasti ei solvunud ei G 65 AMG ega Bentayga ostjad.
Tõnu Korrol
Autoleht

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.