Lisavarustus

Mitsu 3 aastat 8 kuud tagasi
Tervitus!
Lugesin Autoleht nr.39 artiklist Korralik varustus ka vanale autole , et on võimalik leida Keyless go seadmed umbes 130 euroga. Võimalusel sooviksin täpsemat infot, kui keegi teab aidata.
tanel 3 aastat 8 kuud tagasi
Mitsu 3 aastat 8 kuud tagasi
Tänud tanelile. Igati ammendav!
:( 3 aastat 8 kuud tagasi
Samuti soovitan läbi lugeda tänases Delfis ilmunud hoiatuse eelpoolmainitud tehnikavidinatega kaasnevast ohust, eriti aga artikli lõpus äratoodud soovituse signapuldi turvalisuse kohta - hoida niiöelda fooliumkotis (ehk sobib selleks ka õllepurgi termokott), külmkapis või !!!! mikrolaineahjus !!!!
Andres 3 aastat 8 kuud tagasi
Käin Soomes tööl, sinna jõudmiseks pean läbima 800 km. Tunnen väga puudust püsikiiruse hoidjast. kas oleks võimalik seda paigaldada? Tegemist siis Golf Variant4, 1,9TDI, 74kw.
:( 3 aastat 8 kuud tagasi
On tõenäosus, et sinu autol on juba püsikiirushoidja, kuid kuna sa pole selle eest maksnud, pole see ka aktiveeritud. Meie pere teisel autol on see olemas, kuid ei saa kasutada, kuna pole roolil vastavaid nuppe. need saaks, aga siis peaksime loobuma rooliltjuhitavast raadiost. Seda ju võiks, sest naine ei kuula iial raadiot, kuid see vahetus jälle maksab päris palju raha, samas ähvardab esindus garantii katkemisega, mille vastu mul samuti midagi pole, aga liisi ei luba.
. 3 aastat 8 kuud tagasi
ostad poest "konstruktori" ja paned ise peale. lihtne ja töötab.
www.audiodesign.ee/et/Car/LISAD/LITE-ON-Kiirushoidik
www.ravolar.ee/et/mugavus/kiirusehoidja/?cat_id=36
teine variant, et otsid mööda romulaid mõne tehase süsteemi ja topid peale, sest juhtmestik on üldjuhul kõigil juba tehases paigaldatud- pistikud vedelevad armatuuri all valmis.
Andres 3 aastat 8 kuud tagasi
Tänud info eest. Margiesinduse andmetel on kiirushoidja olemas jah. Selle aktiveerimiseks pöördun ikkagi teeninusse. Ei ole selliseid tingimusi, et ise pusida. Auto seisab õues. Paigaldatakse lisakang, millega seda juhtida. Päris kallis lõbu, aga tuleb vist ära teha. Autotäis lällutavaid töökaaslasi, kellegil juhiluba ei ole, saab ennast vähemalt välja lülitada.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.