ülekäigukoht

valdur1 3 aastat 9 kuud tagasi
Nädalavahetusel oli selline juhus et ülekäigukohas sõitis poiss vanuses 8-10 tõukerattal üle tee korraliku kiirusega. Kõrvaklapid kõrvas nagu noortel alati. Andsin törtsu signaali, mille peale vaadati mind nagu lolli. Millal muudetakse lõpuks liiklusseadus nii et ratastel liiklusvahend ei tohi sõita ülekäigus hoolimatult üle tee.
. 3 aastat 9 kuud tagasi
ega meie mail tõesti muud moodi korda majja ei saa kui vaid seaduste karmusega. seda, et inimesed ise tahaksid hoolivamad olla, vist niipea ei juhtu. ei hooli paljud jalakäijad-ratturid, ei hooli paljud autojuhid.
seaduse karmus 3 aastat 9 kuud tagasi
Liiklusseaduses juba on kirjas, et sina oma ratastega liiklusvahendiga ei tohi sõita hoolimatult üle ülekäiguraja, vaid pead vähendama kiirust (soovitatavaks loetakse mitte üle 30 km/h, kui sa pole endas täiesti kindel), olema valmis alati peatuma jne. Kas sa täidad liiklusseadust? Kui ei, miks seda peaks teised tegema?

Pealegi, kui seal midagi ohtlikku polnud (ma vaatan ka nagu lolli neid, kes törtsutavad ainult sellepärast, et neile midagi ei meeldi), siis see törts signaali oli veel üks seaduserikkumine. See tõukerattaga poiss on jalakäija, tal on ülekäigurajal eesõigus.
ParaKrahv 3 aastat 9 kuud tagasi
Seadusesse võib ju kirjutada, et 8-10 aastat vana poiss ei tohi sõita ülekäigukohas tõukerattal hoolimatult üle tee kõrvaklapid peas, aga ega see klausel niisuguseid asju olematuks muuda.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.