Probleem F1 ennustusega

superkass1 4 aastat 1 kuu tagasi
Mul on selline probleem, et ma proovisin kolmapäeval ja neljapäeval Autolehe vormel1 ennustust teha, kuid see näitas, et aktiivset ennustust ei ole. Ma ise ka mõtlesin, et midagi on valesti. Tegu peab olema Autolehe enda probleemiga, kuna interneti oli kõik korras. Tahaksin teada, miks nii juhtus ja kas mina olen ainuke, kellel nii on juhtunud.
urr 4 aastat 1 kuu tagasi
ei olnud Sa ainus kahjuks ;)
ähäh 4 aastat 1 kuu tagasi
Minul näiteks läks meelest ära. Vaevalt minagi ainuke olin.
jälle superkass1 4 aastat 1 kuu tagasi
Ma arvan, et Autoleht võiks teha niimoodi, et kohe esmaspäeva algusest läheb ennustus aktiivseks.
Siis, kui mingi jamad on saab selle enne võistlust korda teha.
admin 4 aastat 1 kuu tagasi
Seekordne ennustus avanes tehnilistel põhjustel tõepoolest alles reede varahommikul. Vabandame!
:( 4 aastat 1 kuu tagasi
Ennustame siis seda, mida tiimibossid sõitjate seljataga otsustavad.
Minu arvates võiks olla ka peale F1 ja WRC ennustuse ka mõne kodumaise ralli ennustus. Näiteks kasvõi superkross. Ja nagu ma enne mainisin võiks ka alustada esmaspäeval ennustus võistlusi. Igastahes loodan, et rohkem selliseid probleeme ei tule.
Veel üks mõte. Ma lihtsalt huvi pärast uurisin kuidas Top Gear Eesti tegi ennustus võistlust. Seal oli ennustus võistlus hoopis teist moodi. Nad küll teevad ainult WRC ennustust siis seal olid ka lihtsalt sellised küsimused:WRC2 parim üldarvestuses, Tänaku kohad, kes võitis kõige rohkem kiiruskatseid ja nii edasi. Mina arvan, et peale igat seda tabelit võiks olla veel üks lisaküsimus. Selle eest saaks natuke punkte juurde ja võidu võimalused oleksid suuremad.
ets 4 aastat 1 kuu tagasi
Üldse võiks F1 ennustusvõistlus lukku minna peale vabatreeninguid. Pidevalt tuleb ennustus siis meelde, kui meedia kirjutab vabatreeningute tulemusest alles.
väga hea mõte!! ;)

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.