Pruugitud Opel Insignia ja Astra

M 4 aastat 3 kuud tagasi
Tere! Minumeelest oli kunagi Autolehes ka pruugitud Opel Insignia test. Aga ma ei leia seda "arvustuste" lehelt. Kas oleks vÔimalik ka see sinna kanda? Ja kas pruugitud Opel Astra 2009 - test ka plaanis?
😈 4 aastat 3 kuud tagasi
Miks Opel'i omanikud lÔunaajal ei tervita teineteist? Sest nad hommikul autoremonditöökojas juba nÀgid!
nauru 4 aastat 3 kuud tagasi
See tervitamise anekdoot kehtib tÀna rohkem juba Ơkoda/Volkswagen/Audi seltskonna kohta.
😈 4 aastat 3 kuud tagasi
Jah nende puhul ka:-))
Jaz 4 aastat 3 kuud tagasi
Mul oli kunagi ametiautoks ĂŒks Kadett. TĂ”sine riistapuu, palju tema spidokat enne meie firmasse sattumist keritud oli ei tea muidugi keegi aga raamatupidamises alles olevate dokumentide jĂ€rgi oli ta hetkeks kui minu kĂ€tte jĂ”udis juba meie firmas "teisel ringil" ehk siis ĂŒle 100tkm sĂ”itnud. Mina lisasin sinna veel pealt 150tkm. Et massin ikka kilomeetreid ja ka aastaringe omajagu nĂ€inud, oli tal ikka aeg-ajalt teenindusse ka asja. Kord pidi kolleeg mulle maakohta kĂŒlla tulema, oli juba hiljaks jÀÀnud teine ja helistasin talle et kus oled - siin sinu garaazi juures. Vaatan ĂŒmber veranda nurga - ei ole... Et siis mismoodi minu garaazi juures? Ei ole ju? No selle Sinu teise garaazi juures.
Minu auto "teine garaaz" oli Opeli servis:-)
silla kolks 4 aastat 3 kuud tagasi
No siis pidas see Kadett ju vÔrdlemisi hÀsti vastu ja veel sellise lÀbisÔidu juures. Pole veel maailma loodud sellist autot mis ei laguneks ega millega teenindusse asja mÔnikord poleks.
Hanskan 4 aastat 3 kuud tagasi
PÀris mitme 2011 a isendiga (Astra) piisavalt ringi sÔidetud.
+ suht ökonoomne ja ergas (1,4 Turbo bensiin, manuaal)
+ka pikka maad sĂ”ita ĂŒsna mugav (1-4 kesi)

- kolmekesi tÀiskasvanud taha istuma ei mahu
- tagumised pidurid tahavad 20-30 tuh tagant hooldust (jÀÀvad peale ja hakkavad vilistama)
- manuaalkastil on miski laagri jama, alla 100tk lÀks pÀris mitu neid remonti
LÔunakas 4 aastat 3 kuud tagasi
Nende viimase pĂ”lve Insigina ja Astra suurim hĂ€da on olematu pĂ”lveruum tagaistmel. Tulemus on lausa hĂ€bivÀÀrne. Tundub et inseneridel on kogu aur lĂ€inud vĂ€lgunoolekujuliste uksekĂ€epidemete ja muu tilu lilu ĂŒledisainimisele ja siis lĂ”puks avastati, et ups, tagaistmele mahub vaid kilekott vĂ”i jalutu sĂ”javeteran.
Insigniaga samal pĂ”hjal olev ja kĂŒmmekond sentimeetrit pikas Saab 9-5 on jalaruumi kĂŒllaga- hĂ€bi teile Opeli insenerid!
LÔunaka'le 4 aastat 3 kuud tagasi
KĂŒmmekond sentimeetrit pikas Saab 9-5 🙊
Eks insignialane 4 aastat 2 kuud tagasi
Sai 195 tuhat Insignia sedaaniga (diisel, automaat) maha sĂ”idetud. Sildasid selle aja jooksul remontida vaja ei olnud. Pisemaid asju harva vahetada tuli. Minule (177 cm) oli autos ruumi kĂŒll ja enamgi veel. NĂŒĂŒd Astra universaal (100 kW 1.6 diisel, manuaal), kuid see alles 5 tuhat sĂ”itnud ja kurta veel ei oska. Taga on jalaruumi siiski vĂ€hem kui Insignial. Pikka maad mĂ”lemaga mĂ”nus lasta. JĂ€rgmiseks vĂ”taks Insignia 4x4.
eelmisele 4 aastat 2 kuud tagasi
Kuidas kahemassiline hooratas vastu pidas ning kas oli probleeme ka kĂŒbemefiltriga? Kuidas automaatkast toimetab kui Ă”li on Ă”igeaegselt vahetatud?
Mis kw sul see diisel oli ning mis aasta auto?
Eks insignialane 4 aastat 2 kuud tagasi
Kahemassilist hooratast vist automaadil ei ole. Korra oli kĂŒbemefiltriga probleem kui turbolĂ”dvik lendas, kuid teeninduses tehti sundpĂ”letus. Automaadil vahetasin korra Ă”li ja ei mingit probleemi. 118 kW ja 2009 aasta auto.
Insignial kaob tosool 4 aastat 2 kuud tagasi
Kas kellelgi on kogemust , kuhu kaob insignial jahutusvedelik. Olen lugenud et nendel kipub lekkima EGR. Kuskil leket nĂ€ha kĂŒll ei ole aga nĂ€dalas kaob umbes liiter Ă€ra. auto diisel 2010 118 KW manuaal.
tosool 4 aastat 2 kuud tagasi
Kas loiku autol all ei ole pÀrast pikemat seismist? Teine asi on see, et jahutusvedeliku vÔib sattuda plokikaane tihendi vahelt silindrisse. Kontrolli töötaval autol, et kas sumpsist tuleb mingi imeliku vÀrviga heitgaase. Kui lekib silindrisse, siis arvatavasti satub seda ka karterisse. Vaata kuidas Ôli vÀlja nÀeb.
Ei. loiku ei ole ja olen kĂ€inud ka kĂ”ik voolikud ĂŒle, ĂŒkski pole isegi niiske.Heitkaasidega tundub ka kĂ”ik norm olema ei tule sealt suurt miskit eriskummalist. Samas see liiter nĂ€dalas jahutusvedeliku kadu ei ole ju ju teab mis suur kogus ,Ă€kki seda ei mĂ€rkagi sumpsist veel. SĂ”idan kuskil 700 -1000 kilti nĂ€dalas. Õli ei vahuta aga selline natuke kleepjas tundus sĂ”rmede vahel.
ei tea kas nad teeninduses seda ploki kaane tihendit kuidagi testida ka saavad.
. 4 aastat 2 kuud tagasi
Ônnelikud diisliomanikud ja nende "heitkaasid"
tÀpikesele 4 aastat 2 kuud tagasi
KĂ”las nagu prastamine👊
Panen siiski edaspidise asjade kÀigu kirja, ehk on kellelgi tulevikus kasu.
Tutav auto mehaanik kÀis ja vaatas asja natuke. Plokikaane tihendi ta igatahes vÀlistas 99 % tÔenÀosusega, kuna Ônneliku diisliomaniku heitkaasidega ja Ôliga tundus kÔik ok olema.
Tema kahtlustab ikkagi EGR- i jahutit, sealtkaudu tosool siis vÀljalaskesse ja nii edasi. Kui aega saan keeran korra EGR -i klapi maha ( Suht hÀsti pÀÀseb ligi ) kui seal tahm on niiske vÔi mÀrg siis ilmselt sealtkaudu tosool lahkubki. Kui ei siis pean edasi otsima.
tosool 4 aastat 2 kuud tagasi
Liiter nĂ€dalas ei ole normaalne. On ka selline variant, et sĂ”idu ajal vĂ”ib tekkida jahutussĂŒsteemi ĂŒlerĂ”hk ja lööb paisupaagi korgi vahelt vĂ”i Ă”hutusavast vĂ€lja. Kui ikka leket kusagilt ei leia, siis peaksid vast ikka kuskile pĂ€devasse remonditöökotta minema.
Mina sÔidan aastas kuskil 10000-15000 km keskmiselt ning jahutusvedeliku pole kordagi pidanud juurde valama (tegu ei ole Insigniaga).
* 4 aastat 2 kuud tagasi
Jah ĂŒhegi vedeliku kadumine ei ole kunagi loomulik! Alaneda vĂ”ib nĂ€iteks piduriĂ”li tase vaikselt,sest klotside ja ketaste(trumlite) kulumisel liigub kolb pidurisadulas rohkem vĂ€lja ja Ă”li mahub kolvi taha rohkem!"Nelja ularĂ”nga mehed" peavad mootoriĂ”li kadu ka loomulikuks,juba tehase poolt(vist oli isegi lubatud kuni 1l./1000km.),aga see on erand,mis kinnitab reeglit😝

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ĂŒkskĂ”ik millisel viisil on keelatud ilma vĂ€ljaandja kirjaliku loata. KĂ”ik Ă”igused kaitstud.