autolehe tellimine

valdur1 4 aastat 7 kuud tagasi
Kuidas on võimalik lõpetada autolehe tellimine ja koheselt vormistada ennast uueks autolehe tellijaks et saada hinnasoodust ja veidi nänni ka? Normaalsed ajakirjad jagavad nänni kõigi tellijate vahel.
heldur1 4 aastat 7 kuud tagasi
aga miks sa siis tellid, kui pole normaalne :D
Autolehitseja 4 aastat 7 kuud tagasi
Seda märkasite,et endise 1.59 € asemel on nüüd hind 1.79€ !!??
Villi 4 aastat 7 kuud tagasi
Ma ka esiti vihastasin aga siis vaatasin, et uue tellijana peaksin ka rohkem maksma hakkama. Parem tellin vana hinnaga edasi, nii tuleb number alla euro koju kätte.
Püsiklient, haledaim klient 4 aastat 7 kuud tagasi
Vaadates keniskleivaid pakkumisi uutele (potentsiaalselt ka paarikuistele) klientidele, hakkas endast hale - peale mitmeid aastaid lojaalset tellimist tundud ise ka endale lollakas.

Aga mis teha - Eestis on ju kõige "nülitum" klient püsiklient - see lollike ei jookse ju kuhugi..
:( 4 aastat 7 kuud tagasi
Tänapäeva trükitehnika võimaldab igasugu üllatusi, trükkida ajakirja vaid üks eksemplar (kuhu trükiajakirjandus ongi teel) või iga pressi alt tulev ajakirjanumber erineva sisu või kujundusega. Seega peaks pekstud-lüpstud püsitellija saama ka mingi prääniku, millest proovi- või kampaaniatellija ilma jääks, samuti võiks uurida tellija huvisid, et ei trükitaks meeletus koguses rallilegende, mis enamikku ei huvitagi, vaadake ise ajakirjaosakonda, kaua ralli-erid seal vedelevad. Igal juhul päevalehtede kampaaniatellijad saavad endale nuditud ajalehe, ilma lisadeta.
Püsiklient, haledaim klient 4 aastat 7 kuud tagasi
ikka väga hale kampaania tõesti.
Lärri 4 aastat 7 kuud tagasi
See on tõesti täiesti talumatu olukord! Ja kujutate ette - teinekord on isegi nii, et ostad mingi auto ära ja siis on kuu aega hiljem sama auto 1000 eurot odavamalt saadaval! Ja mitte kedagi ei huvita, mitte keegi ei maksa raha tagasi! Hale, haledamast haledam olukord! Seda tööinimest nöögivad tõesti kõik nii nagu saavad....
Kusjuures ma ostsin 10 aastat tagasi plasmateleka. 50 000 krooni maksis, jõle raha, ise ka ei tea kuidas nii loll olin. Ja nüüd maksavad 100 korda ägedamat telekad s...d 1000 eurot!
Ah millest me räägime - piima olen ostnud kümneid ja kümneid aastaid. Kui nad kasvõi 2% aasta kohta soodukat teeks, siis peaks ma praegu saama piimapaki poest vähemalt 60% odavamalt. Ja mitte kottigi, ikka maksan nagu teised! Mõtelge!
Püsiklient, haledaim klient 4 aastat 6 kuud tagasi
Lärri, ära enam peale võta.
Lärri ole hea 4 aastat 6 kuud tagasi
tõlgi oma jutt ära,kui"selgeks"saad!Samas Sa ei pruugi seda siis ise ka mõista!
Lärri 4 aastat 6 kuud tagasi
Tunnistan ausalt - ei mõista ise ka. Püüdsin korraks ise ka küüniliseks proleks kehastuda aga vist ei tulnud välja. Vinguge edasi ja häid jõule!
Madis 4 aastat 6 kuud tagasi
Edaspidi tellige leht naise nimele, saate tasuta nänni ja mõneks kuuks ka topelt eksemplarid - üks peldikusse, teine elutuppa.
Tubli Madis 4 aastat 6 kuud tagasi
Topelt kulu ongi kõige suurem kokkuhoid!
Tubli Madise naine 4 aastat 6 kuud tagasi
Kui Madis on kõik soovid naise silmadest lugenud ja need ka kuhjaga täitnud, soove oli umbes kuus, siis võib Madis ka peldikus autopilte vaadata
Lärri 4 aastat 6 kuud tagasi
Irww!!! Madis laseb sergejevitšidele niimoodi taskusse, et need ei saa ise ikka asjast aru :)
haaa! 4 aastat 6 kuud tagasi
to haa! 4 aastat 6 kuud tagasi
oota kas amazonist saab akupangaga autolehe tellimuse kaasa vää? krt siis ma olen küll petta saanud....
haaa! 4 aastat 6 kuud tagasi
miks peaks? autoleht reklaamib, et tellimusega saab kaasa 25 eurise kingi. kingi mis tegelikult maksb 5 euri.
www.telli.ee/index.php?id=c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c&CAMPAIGN=ec5decca5ed3d6b8079e2e7e7bacc9f2
hind poes 25.-
Püsiklient, haledaim klient 4 aastat 6 kuud tagasi
Kuidagi ebaõiglane ikkagi..
astonmartin 4 aastat 6 kuud tagasi
Mina ostan poest nüüd Autolehte. Varem ka oli tellitud postkasti, aga krt närvidele hakkas käima see, et alatihti sain nagu kapsa, kord oli pealmisel lehel nurk küljest rebitud, siis oli markeriga suurelt aadress kaanele sisse pressitud, juhtus ka seda kui oli vapsee rulli keeratud, siis oli postimees raudselt vahetult enne postkasti viskamist snickersit söönud, mingi rõve juuksekarv oli lehtede vahel ja no aitas mulle sellest pullist kui hakkas korduma see, et sain alles neljapäeva pärastlõunal kätte.
Lihtsam on kioskist osta või poest...mis te krt nutate neid sente taga!

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.