Reklaam kodulehel

Janis Kaal 4 aastat 7 kuud tagasi
Paljusid on juba pikemat aega häirinud pealetükkivad reklaamid Autolehe kodulehel ja see probleem on olnud meile teada. Paraku oleme olnud seotud lepingutega, mis pole meil võimaldanud ses osas kiireid lahendusi leida.

Siiski on hea meel teatada, et häiriv reklaamiuputus, milliste grotesksematele näidetele on foorumis ka viidatud, saab lõpu juba õige pea. Alates 8. detsembrist näeb reklaami väga limiteeritud mahus ja viisil, mis sisu tarbimist ei sega. Tüütud sisu peale avanevad reklaamid kaovad sootuks.

Vabandame kõigi heade lugejate-kirjutajate ees, keda senine olukord on riivanud.

Autolehe koduleht areneb kindlasti edasi ja loodame sellest tegudega märku anda juba õige pea. Jääge meiega!
Autolehitseja 4 aastat 7 kuud tagasi
Väga positiivne uudis:-))
Einar 4 aastat 7 kuud tagasi
Jääme teiega!
. 4 aastat 7 kuud tagasi
asi pole lepingutes ega mahus, asi on selles, kuidas neid reklaame eksponeeritakse. reklaam on tänapäeval enesestmõistetav nähtus (mis jätab vähemalt mind 99%-l juhtudest külmaks), aga kui mõni amatöörveebimeister ei oska reklaami niimoodi kujundada-paigutada, et see inimesi eemale ei peleta, siis pole taolisest reklaamist ja selle peale kulutatud summadest mingit kasu.
. 4 aastat 7 kuud tagasi
No nüüd on asi veelgi absurdsem- iga klikiga avaneb mingi reklaamiaken. Ei kipu enam eriti siia lehele, sest akende pidev sulgemine on minu jaoks erakordselt tüütu ja närviajav tegevus.
Lõunakas 4 aastat 7 kuud tagasi
Jah, nüüd veel hullem, ma algul vaatasin et mingi rühmitus on lehekülje üleüldse kaaperdanud. Veelgi ebameeldivam on see, et lehele tulles hakkab kohe HELIGA klipp jooksma.
Trükiväljaande saite nüüd küll kenamaks, oleks soovitus ka koduleht käsile võtta.
Lugeja 4 aastat 7 kuud tagasi
Kes viitsib, võib siit foorumist leida samal teemal ühe varasema jutuajamise. Mäletan, et siis lubas Autoleht samuti, et kohe on reklaamlepingud läbi. Mõneks ajaks saabuski rahu, aga siis tulid rahakad reklaamiandjad uuele rünnakule. No näis, kuidas nüüd läheb.
:( 4 aastat 7 kuud tagasi
Tegemist on klassikalise juhtumiga "koduleht reklaamilehel", millest pääsemiseks pole head lahendust. Isegi kui sa ostad või teed endale reklaamivaba veebilehe, tekib varsti kiusatus reklaamidega raha teenida või pakutakse majutust reklaami eest tasuta veebiserveris.
Janis ütles 4 aastat 7 kuud tagasi
ju,et alates 8.detsembrist! Mis te praegu alate?
Arvutifiik 4 aastat 7 kuud tagasi
Oma arvutis kasutan Adblocki ja ei tea ühestki reklaamist mitte midagi :)
Sa Arvutif(r)iik 4 aastat 7 kuud tagasi
Tee endale "pai" ja õpi õigekirja:-))

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.