200 kasutatud autot uus väljaanne?

Lõunakas 7 aastat 1 kuu tagasi
Ca 4-5a tagasi andis Autoleht välja tänuväärt autoostja abilise nimega "200 kasutatud autot".
Kuna vahepeal on ilmunud Autolehes juba kümneid, kui mitte sadu kasutatud autode ülevaateid ja aega on ka möödunud juba ca 5 aastat, siis kas lugupeetud Autolehe toimetusel pole mõttes mõlkunud anda välja uus, värskendatud trükk sellest raamatust?
Mina oleksin igatahes kohe valmis seda ostma.
Lenin Poolas 7 aastat 1 kuu tagasi
Need 200 autot on juba ribadeks sõidetud, pruugitud auto ost on nagu lastega naise kosimine, sõpradelt nõu ei küsita, oma kogemus maksab ja seda jälle ei jagata sõpradega.
Lõunakas 6 aastat 3 kuud tagasi
Kas Autolehe tegijatel ei ole vahepeal tekkinud uue sarnase väljaande mõtteid?
Arvaja 6 aastat 3 kuud tagasi
Uus väljaanne on ka minu meelest igati teretulnud mõte. Võrreldes ajaga, mil ilmus viimane eksemplar, on kasutatud autode turul olevate mudelite valik tunduvalt muutunud. On ära kadunud paljud mudelid, mis olid enne populaarsed ning on lisandunud uued.
Kuigi ka mõned mudelid on jäänud samaks, kajastamist väärivaks enne ja nüüd, siis kindlasti on muutunud hinnad, varuosade hinnad ja saadavus, kindlustuse hinnad jne.
Lõunakas 4 aastat tagasi
Aastad mööduvad ehk on nüüd toimetusel tekkinud taas päevakorda mõte anda välja 200 kasutatud autot trükise uusversioon? Eelmine versioon pärineb krooniajast vist aastast 2008. 7 aastat on kole pikk aeg, sellega jõuab tänapäeval vahetuda 1,5 mudelipõlvkonda. Jah, netist saab ka lugeda, aga layout on siin suht tüütu mitmete ülevaadete järjest lugemiseks ja trükiväljaanne oleks parem.
Mida toimetus kostab selle mõtte osas?
Tark 3 aastat 6 kuud tagasi
Tehke ära autolehe tegijad, sel raamatul oleks kindlasti turgu. Ise oleksin ka kindel ostja, see viimane 200 autot oli lihtsalt super raamat aga kahjuks olen selle kuskile ära kaotanud.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.