Eesti autoklubid ja foorumid

boxedaja 10 aastat 11 kuud tagasi
Tere Autoleht! Teie kollektiiv võiks kaaluda uue rubriigi loomist milleks võiks olla "Autoklubid" või midagi taolist. Kui Eesti interneti avarustes ringi surfata leiab ikka mitmeid(rohkem kui ühekäe sõrmedel üles loetavaid) aktiivseid autoklubisid ja nende foorumeid. Pea aegu igal margil on olemas enda foorum ja aktiivsemad autoklubid korraldavaid peaaegu iga nädal kokkusaamisi ning aasta jooksul suuremaid üritusi. Samuti leiab palju infot, nõuandeid, projekte ja muud huvitavad nende foorumitest. Mind ja kindlasti teisi Autolehe lugejaid huvitaksid kuidas ja kes on erinevad margiaustajad kokku suunanud, kuidas neil läheb, palju on klubis liikmid ja foorumites kasutajaid ning mis üritusi naad koos läbi viivad ja on viinud, samuiti mis on nende interneti koduleht. Palju edu! Tarmo
hmm 10 aastat 6 kuud tagasi
Viimases autolehes leidis antud teema kajastamist, kuid Autolehe toimetus jättis kahe silma vahele automargi nimega FORD ning sellega seoses väga aktiivselt tegeleva foorumi/klubi Fast Fords Estonia kus mitte ainult ei pläkutata vaid korraldatakse tihedalt üritusi ning koosviibimisi. Ma arvan, et aktiivsuselt kuulub see klubi eestis esimeste sekka ning on kahju, et see kajastamata jäi.
spark 10 aastat 6 kuud tagasi
Alfa Romeo jututuba www.alfaromeoforum.info/ üks ettepanek kah - äkki panete neti lehele klubide lingid, kui vaja siis teab kust otsida.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.