Lugejate autod

OPC 10 aastat 8 kuud tagasi
Tore, et te teete minu foorumi sissekandest pikema loo. Mul tuli veel üks huvitav idee, kuids te saatsite oma lugejaid kaasata. Las nad röögiksid loo enda astost teile. See ei pea miingi eriline auto olema aga ka tavalisest Audi A4 või Opel Omegast saaks päris pikkalt saama rääkida. Mis mured on olnud autoga, mis on olnud rõõmud ja mis on tehtud oma autoga.
OPC 10 aastat 8 kuud tagasi
Tore, et te teete minu foorumi sissekandest pikema loo autospordist. Mul tuli veel üks huvitav idee, kuids te saatsite oma lugejaid kaasata. Las nad räägiksid loo enda autost teile. See ei pea mingi eriline sõiduvahend olema aga ka tavalisest Audi A4 või Opel Omegast saaks päris pikalt rääkida. Mis mured on olnud autoga, mis on olnud rõõmud ja mis on tehtud oma autoga.
timothy 10 aastat 7 kuud tagasi
tee algust ise!
lents 10 aastat 7 kuud tagasi
Ah, mine röögi endasugustega oma astodest! Kuids te saatsite lugejaid kaasata... naljatila.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.