Kütuste võrdlustest?

Marek 10 aastat 9 kuud tagasi
Kui ma ei eksi, oli see Äripäev, mis uuris mõnede aastate eest Eestis enamlevinud kütuseid praktilises katses. Võib olla on seda mõtet ka varem arendatud, aga Autoleht võiks samuti teha väikese võrdlustesti ühe konkreetse sõidukiga kasutades erinevate kütusemüüjate erinevaid bensiine, aga natuke tehnilisemalt poolelt lähenedes. Turul on mitmeid eri "lisanditega" bensiine (Futura, Ultima, Nitro 3000 jms). Võikski võrrelda, kas kütusekulus või võimsuses on võimalik mingit erinevust nende kütuste tarbimise juures täheldada. Huvitav oleks ka erineva oktaanarvuga kütuse võrdlus - kas või kui palju annab kõrgem oktaanarv mingit eelist?
Honda 10 aastat 9 kuud tagasi
Parem oleks katsetada Eesti ja muu euroopa kütuseid, ise olles kaugemal ja kuulnud ka tuttavatelt siis ütleks et kui oled palju välismaal ja tuled Eestisse tagasi siis auto kütuse kulu tõuseb märgatavalt.
Marek 10 aastat 8 kuud tagasi
See on jah samuti hea mõte, võiks tõesti ka näiteks Soomest pärit kütust proovida. Usun, et antud teema vastu on huvi suur ja mitte üksnes Autolehe igapäevaste lugejate poolt vaid see teema puudutab tunduvalt laiemat ringkonda.
Riivo Riismaa 10 aastat 8 kuud tagasi
Tere Soome ja Eesti tanklas müüdava bensiini võrdlus on juba tehtud ning ilmus see 10. septembri Autolehes. Peagi on järgnemas ka diiselkütuse võrdlus.   Parimat Riivo Riisma Autoleht

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.