Kuidas autot legaalselt tuunida?

akibo 11 aastat 3 kuud tagasi
Tervist, lugesin teie viimasest numbrist seda artiklit ja küsimuse tekitas "velgede" kohta käiv kommentaar: "Enne 20tolliste kroomvelgede ostu tasub heita pilk auto registreerimistunnistusele: kui seal on sõiduki rehvimõõdud kirjas, tohivad uued rattad olla just nende mõõtudega. Kui lahtrites midagi kirjas pole, võib vabalt valida" Võtsin siis registreerimistunnistuse ette ja ei näinud kuskil rehvimõõte kirjas, samas ei näinud ka tühja lahtrit. Kuna sulaselges eesti keeles on aga kirjutatud, et "kui lahtrites midagi kirjas pole, võib vabalt valida" - kus kohas täpsemalt sõiduki registreerimistunnistusel see lahter, olgu ta siis tühi või täis, asub? Selline mulje jääb, et olen vist pime, kuigi prille ei kanna. Ette tänades.
akibo 11 aastat 2 kuud tagasi
Suur aitäh informatiivse artikli ja vastuse eest! Vaatasin ka reg.tunnistuse üle, ning see lahter oli tõepoolest tühi. Hea teada sellegipoolest! Edu edaspidiseks.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.