Autode tehnilised andmed

wirx 11 aastat 5 kuud tagasi
Tihtilugu pole isegi auto suurtes testides ära märgitud sõidu/sport autode masse, mis minu silmis on tähtsam, kui auto pikkus või laius, imestama paneb ka jeepi testide puhul kliirensi puudumine(ja ka tõusu-langus nurgad, kuigi neid kohtab tihedamalt) ehk saate tulevikus need väiksed ja tähtsad andmed kõikidele autotestidele ka lisada.
baddog 11 aastat 5 kuud tagasi
Ma olen teema autori välja pakutud parameetrite järgi vahel isegi puudust tundnud. Sport-/sõiduauto puhul on Tihti väiksema massi ja nõrgema mootori kombinatsioon märksa nauditavam, kui võimsam aga tihtipeale raskem auto, mis kurve sellise innukusega läbida ei luba. Maasturite, aga ka asisemate "linnadžiipide" kliirens ja tõusu-/laskumisnurk oleksid võimalusel samuti teretulnud. Nende (eriti maasturitesse puutuvate) andmete puudumine senistest artiklitest on, eriti uuemate autode puhul, ilmselt suuresti kasvõi selle taga kinni, et tootja pole neid oma brošüüris ega mujal artikli kirjutamise ajaks veel avaldada jõudnud. Mõne aasta turul olnud kasutatud autode testide kõrvale peaks need lihtsa veebiotsinguga siiski suhteliselt lihtsalt leitavad olema.

Lisa postitus

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.